Rusi 2018

Gjermania e rekordeve, me një objektiv të qartë të barazojë Brazilin

10 fitore në 10 takime, 43 gola të shënuar dhe vetëm 4 të pësuar, Gjermania vendosi një rekord absolut në elimintoret e Botërorit, Rusi 2018, duke dominuar grupin  C dhe duke u konfirmuar edhe si skuadra për tu mundur në Kupën e Botës që do të zhvillohet verën e ardhshme. Misioni i “Die Manschaft”, është mbrotja e trofeut të fituar në Brazil, 3 vite më parë, me Gjermaninë që synon pikërisht të arrijë Seleçaon në kuotën e 5 trofeve përsa i përket Kupave të Botës.

Fitorja e thellë 5-1 ndaj Azerbajxhanit i vuri kapak një fushate kualifikuese perfekte për kombëtaren e pancerave me skuadrën e Joachim Low që tashmë shikon me optimizëm nga Botërori Rus.

Autostop Albania, tregu i makinave me i madh per makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina me qera ,kerkoj makine, kerkoj makina, makina ne shitje, shes blej makina, servis makinash,makina ne shitje,autostop makina, makina ne shitje, kerkoj makine,kerkoj makina okazion,karrotrec, makina.

autostop.al

makina ne shitje, makina me qera, servise, pjese kembimi, tregtar makinash,kerkoj makina,tregu i makinave ,tregu makinave shqiperi,tregu makinave,autostop albania,porsche cayenne me qera, makina per shitje ne tirane,auto a1 albania, auto a1 tirane, shes makina, auto shitje hertz albania makina ne shitje shijak, shes blej, porsche albania, oferta makina per shitje shqiperi ,makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina ne shitje okazion, makina ne shitje ne gjermani, makina blej makina, makina ne shitje gjermani, makina gjermane ne shitje, ford albania, pjese kembimi te perdorura, pjese kembimi kadiu, pjese kembimi per makina benz

Më të lexuarat

To Top
Evolve Web Agency Evolve Web Agency