Miqesore

Gjermania rikthehet te fitorja, Zvicra mposht Japoninë

Gjermania është rikthyer te fitorja, pas thuajse 8 muajsh, teksa mposhti Arabinë Saudite me rezultatin 2-1. Në miqësoren e fundit para startit të kampionatit botëror “Rusi 2018”, skuadra e Low shënoi dy golat që në pjesën e parë, me anë të Timo Werner dhe një autogoli të Hawsawi.

Nga ana tjetër, Arabia Saudite rihapi takimin vetëm në minutën e 86-4-t, pas golit të shënuar nga Al Jassim. Pavarësisht se kundërshtari nuk ishte i një niveli që mund të trembë, Gjermania zhvilloi një ndeshje të mirë, ndërsa sinjale pozitive dha edhe Manuel Neuer, që luajti edhe sot në 45 minutat e para të sfidës.

Miqësoren e fundit e luajti sot edhe Zvicra, që mposhti me rezultatin 2-0 Japoninë, falë golave të Rodriguez dhe Seferoviç. Edhe Kroacia tregoi se është gati për aventurën “Rusi 2018”, teksa në sfidën ndaj Senegalit triumfoi me rezultatin 2-1, ku Perisiç e Kramariç, përmbysën avantazhin fillestar të Sarr.

Autostop Albania, tregu i makinave me i madh per makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina me qera ,kerkoj makine, kerkoj makina, makina ne shitje, shes blej makina, servis makinash,makina ne shitje,autostop makina, makina ne shitje, kerkoj makine,kerkoj makina okazion,karrotrec, makina.

autostop.al

makina ne shitje, makina me qera, servise, pjese kembimi, tregtar makinash,kerkoj makina,tregu i makinave ,tregu makinave shqiperi,tregu makinave,autostop albania,porsche cayenne me qera, makina per shitje ne tirane,auto a1 albania, auto a1 tirane, shes makina, auto shitje hertz albania makina ne shitje shijak, shes blej, porsche albania, oferta makina per shitje shqiperi ,makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina ne shitje okazion, makina ne shitje ne gjermani, makina blej makina, makina ne shitje gjermani, makina gjermane ne shitje, ford albania, pjese kembimi te perdorura, pjese kembimi kadiu, pjese kembimi per makina benz

To Top