Champions League

Gjysmëfinalet e paraeliminatoreve, Drita përballë FS Santa Coloma

Skuadra e Dritës, kampionia e saposhpallur e Vala Superligës së Kosovës, do të përballet me FS Santa Coloma të Andorrës në gjysmëfinale të raundit paraeliminator të Champions Leagues. Çifti tjetër është SP La Fiorita – Lincoln.  Ky ishte verdikti i dhënë nga goglat në shortin e hedhur në Nion të Zvicrës.

Paraeliminatoret e Champions League janë konceptuar si një miniturne me 4 skuadra, që do të përballen në vetëm një takimin me njëra-tjetrën në gjysmëfinale dhe finale, pikërisht më datat 26 dhe 29 qershor. Ndeshjet do të zhvillohet në stadiumin “Viktoria” të Gjibraltarit.

Gjymëfinalet më 26 qershor

FS Santa Coloma – Drita

SP La Fiorita – Lincoln FC

Finalja më 29 qershor

Autostop Albania, tregu i makinave me i madh per makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina me qera ,kerkoj makine, kerkoj makina, makina ne shitje, shes blej makina, servis makinash,makina ne shitje,autostop makina, makina ne shitje, kerkoj makine,kerkoj makina okazion,karrotrec, makina.

autostop.al

makina ne shitje, makina me qera, servise, pjese kembimi, tregtar makinash,kerkoj makina,tregu i makinave ,tregu makinave shqiperi,tregu makinave,autostop albania,porsche cayenne me qera, makina per shitje ne tirane,auto a1 albania, auto a1 tirane, shes makina, auto shitje hertz albania makina ne shitje shijak, shes blej, porsche albania, oferta makina per shitje shqiperi ,makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina ne shitje okazion, makina ne shitje ne gjermani, makina blej makina, makina ne shitje gjermani, makina gjermane ne shitje, ford albania, pjese kembimi te perdorura, pjese kembimi kadiu, pjese kembimi per makina benz

To Top