Serie A

Gjesti i ulët në përfundim të derbit, Calabria rrezikon pezullimin

Milani u rikthye të fitojë një ndeshje derbi pas thuajse 5 vitesh dhe entuziazmi mes kuqezinjve ishte tejet i madh, madje pati edhe nga ata si Davide Calabria, që mes gëzimit të pamasë, kaluan edhe caqet e festimit.

Mbrojtësi anësor u kuqezinjve, teksa përqafohej me shokët e tij të skuadrës, u tregoi gishtin e mesit atyre pak tifozëve zikaltër që ishin në shkallët e ‘San Siro”-s, në një gjest tejet fëmijëror dhe që nuk ka aspak lidhje me futbollin në nivele të tilla.

Gjesti i Calabrias nuk u ka shpëtuar fotografëve të pranishëm, që arritën të fiksojnë imazhin, që vetëm për pak minuta bëri xhiron e botës, ndërsa tani mbrojtësi rrezikon të përballet edhe me një pezullim të paktën një javor.

Megjithatë siç përcaktohet nga rregullorja, Calabria do të dënohet vetëm nëse gjesti i tij i ulët është mbajtur shënim nga arbitrat apo vëzhguesit e Federatës, pasi për rastin në fjalë nuk mund të shërbejnë si referencë as fotografia dhe as pamjet filmike.

Autostop Albania, tregu i makinave me i madh per makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina me qera ,kerkoj makine, kerkoj makina, makina ne shitje, shes blej makina, servis makinash,makina ne shitje,autostop makina, makina ne shitje, kerkoj makine,kerkoj makina okazion,karrotrec, makina.

autostop.al

makina ne shitje, makina me qera, servise, pjese kembimi, tregtar makinash,kerkoj makina,tregu i makinave ,tregu makinave shqiperi,tregu makinave,autostop albania,porsche cayenne me qera, makina per shitje ne tirane,auto a1 albania, auto a1 tirane, shes makina, auto shitje hertz albania makina ne shitje shijak, shes blej, porsche albania, oferta makina per shitje shqiperi ,makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina ne shitje okazion, makina ne shitje ne gjermani, makina blej makina, makina ne shitje gjermani, makina gjermane ne shitje, ford albania, pjese kembimi te perdorura, pjese kembimi kadiu, pjese kembimi per makina benz

Më të lexuarat

To Top
Evolve Web Agency Evolve Web Agency