Gossip

Gjetja “unike” e Sami Khediras për të festuar ditëlindjen!(Foto)

Izolimi për shkak të emergjencës së koronavirusit në Europë po vazhdon të zgjasë dhe shume njerëz që kanë ditëlindjen gjatë kësaj periudhe duhet t’a festojnë në shtëpinë e tyre dhe pa praninë e miqëve. E njëjta situatë është edhe me futbollistët që kërkojnë të gjejnë mënyra të ndryshme për t’i bërë sa më pak të mërzitshme ditëlindjet e tyre. Një zgjidhje vërtetë të veçantë ka gjetur Sami Khedira.  Në foton e publikuar në Instagram, ai shfaqet duke e festuar ditëlindjen e tij të 34-t me 6 “Sami Kedira” të tjerë. Një vendim mjaft i veçantë dhe kreativ për Khedirën, i cili ka vendosur ta punësojë njërën nga “sozitë” e tij si kamarier.

Sigurisht është një foto e përpunuar, por me shumë mjeshtëri. Si Khedira ka edhe të tjerë që festojnë ditëlindjet në këtë periudhë të vështirë karantinimi. Mesazhi i gjermanit për ata është që mos të mërziten sepse vetja nuk ju lë kurrë vetëm.

Autostop Albania, tregu i makinave me i madh per makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina me qera ,kerkoj makine, kerkoj makina, makina ne shitje, shes blej makina, servis makinash,makina ne shitje,autostop makina, makina ne shitje, kerkoj makine,kerkoj makina okazion,karrotrec, makina.

autostop.al

makina ne shitje, makina me qera, servise, pjese kembimi, tregtar makinash,kerkoj makina,tregu i makinave ,tregu makinave shqiperi,tregu makinave,autostop albania,porsche cayenne me qera, makina per shitje ne tirane,auto a1 albania, auto a1 tirane, shes makina, auto shitje hertz albania makina ne shitje shijak, shes blej, porsche albania, oferta makina per shitje shqiperi ,makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina ne shitje okazion, makina ne shitje ne gjermani, makina blej makina, makina ne shitje gjermani, makina gjermane ne shitje, ford albania, pjese kembimi te perdorura, pjese kembimi kadiu, pjese kembimi per makina benz

Më të lexuarat

To Top
Evolve Web Agency Evolve Web Agency