IPKO Superliga

Gjilani firmos me ish-futbollistin e Kukësit

Gjilani sot ka firmosur marrëveshjen e bashkëpunimit me futbollistin kuksian, Fjoart Jonuzi, i cili do të jetë pjesë e Gjilanit për edicionin e ri garues 2019/2020.

Jonuzi, i lindur në vitin 1996 në Kukës, vjen nga Laçi, ku është aktivizuar në dy edicionet e fundit.

Mesfushori më i ri i Gjilanit karrierën futbollistike e kishte filluar me skuadrën verilindore të Shqipërisë, KF Kukësi, pjesë e së cilës ishte nga viti 2013 deri në vitin 2017.

Numëron gjithsej 98 paraqitje në Superiore, duke shënuar 4 gola dhe asistuar 3 herë për gol. Në Kupën e Shqipërisë Jonuzi numëron 22 ndeshje e 4 gola. Jonuzi ka qenë pjesë e përfaqësueseve të moshave të Shqipërisë, ku veçohen përvojat në U-21 dhe U-19.

Autostop Albania, tregu i makinave me i madh per makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina me qera ,kerkoj makine, kerkoj makina, makina ne shitje, shes blej makina, servis makinash,makina ne shitje,autostop makina, makina ne shitje, kerkoj makine,kerkoj makina okazion,karrotrec, makina.

autostop.al

makina ne shitje, makina me qera, servise, pjese kembimi, tregtar makinash,kerkoj makina,tregu i makinave ,tregu makinave shqiperi,tregu makinave,autostop albania,porsche cayenne me qera, makina per shitje ne tirane,auto a1 albania, auto a1 tirane, shes makina, auto shitje hertz albania makina ne shitje shijak, shes blej, porsche albania, oferta makina per shitje shqiperi ,makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina ne shitje okazion, makina ne shitje ne gjermani, makina blej makina, makina ne shitje gjermani, makina gjermane ne shitje, ford albania, pjese kembimi te perdorura, pjese kembimi kadiu, pjese kembimi per makina benz

Më të lexuarat

To Top
Evolve Web Agency Evolve Web Agency