IPKO Superliga

Gjilani jep lajmin e mirë: Asnjë pjesëtar i skuadrës me COVID-19

Lajm i mirë për ekipin e Gjilanit pak ditë pasi rinisi stërvitja për skuadrat e IPKO Superligës së Kosovës. Futbollistët, stafi teknik dhe punëtorët e “skifterëve” kanë rezultuar të gjithë negativë në testet për COVID-19. Në këtë mënyrë, ekipi i drejtuar nga Mezani mund t’i vijojë i qetë përgatitjet për t’i bërë mbylljen e duhur sezonit.

Njoftimi i Gjilanit:  

“SC Gjilani njofton opinionin se ka përfunduar me sukses testet për COVID-19. Futbollistët, stafi teknik dhe personeli i klubit u janë nënshtruar testeve mëngjesin e së premtës në Institutin e Shëndetit Publik në Gjilan dhe të gjithë kanë rezultuar negative.

Skuadra merr kështu konfirmimin për t’i vijuar seancat stërvitore në prag të rifillimit të edicionit 2019/20.

Gjithashtu, Sport Club “Gjilani” bën thirrje që të tregoheni të kujdesshëm dhe të respektoni rregullat e vëna nga Instituti Kombëtar i Shëndetësisë Publike në Kosovë.”

Autostop Albania, tregu i makinave me i madh per makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina me qera ,kerkoj makine, kerkoj makina, makina ne shitje, shes blej makina, servis makinash,makina ne shitje,autostop makina, makina ne shitje, kerkoj makine,kerkoj makina okazion,karrotrec, makina.

autostop.al

makina ne shitje, makina me qera, servise, pjese kembimi, tregtar makinash,kerkoj makina,tregu i makinave ,tregu makinave shqiperi,tregu makinave,autostop albania,porsche cayenne me qera, makina per shitje ne tirane,auto a1 albania, auto a1 tirane, shes makina, auto shitje hertz albania makina ne shitje shijak, shes blej, porsche albania, oferta makina per shitje shqiperi ,makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina ne shitje okazion, makina ne shitje ne gjermani, makina blej makina, makina ne shitje gjermani, makina gjermane ne shitje, ford albania, pjese kembimi te perdorura, pjese kembimi kadiu, pjese kembimi per makina benz

Më të lexuarat

To Top
Evolve Web Agency Evolve Web Agency