IPKO Superliga

Gjilani mposht Besën në play-out, siguron qëndrimin në elitë!

Gjilani i Gentian Mezanit ia del. Në stadiumin Fadil Vokrri në Prishtinë, “skifterat” mposhtën me rezultatin minimal 1-0 Besën e Pejës në play-out duke siguruar qëndrimin në elitën e futbollit kosovar. Një gol shumë i bukur i Keita Razak në minutën e 24-t i mjaftoi Gjilanit për të mposhtur skuadrën e ligës së parë dhe për të luajtur në Ipko Superligën e Kosovës edhe sezonin e ardhshëm. Edhe pse Besa u përpoq të barazonte shifrat, skuadra nga Anamorava e menaxhoi shumë mirë rezultatin deri në fund dhe në fund festa ishte e gjitha për gjilanasit.

Autostop Albania, tregu i makinave me i madh per makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina me qera ,kerkoj makine, kerkoj makina, makina ne shitje, shes blej makina, servis makinash,makina ne shitje,autostop makina, makina ne shitje, kerkoj makine,kerkoj makina okazion,karrotrec, makina.

autostop.al

makina ne shitje, makina me qera, servise, pjese kembimi, tregtar makinash,kerkoj makina,tregu i makinave ,tregu makinave shqiperi,tregu makinave,autostop albania,porsche cayenne me qera, makina per shitje ne tirane,auto a1 albania, auto a1 tirane, shes makina, auto shitje hertz albania makina ne shitje shijak, shes blej, porsche albania, oferta makina per shitje shqiperi ,makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina ne shitje okazion, makina ne shitje ne gjermani, makina blej makina, makina ne shitje gjermani, makina gjermane ne shitje, ford albania, pjese kembimi te perdorura, pjese kembimi kadiu, pjese kembimi per makina benz

Më të lexuarat

To Top
Evolve Web Agency Evolve Web Agency