IPKO Superliga

Gjilani ngec në Pejë, Feronikeli rikthehet te fitorja

Java e 12-të e Vala Superligës së Kosovës u mbyll me dy rezultate deri diku të pritshme. Në  Pejë, Gjilani pretendent nuk shkoi më shumë se një barazim pa gola përballë Besës vendase, ndërkohë që Feronikeli u rikthye më në fund te fitorja pas një “thatësire” prej 8 javësh. Skuadra nga Drenasi triumfoi 0-3 në transfertën e Pozheranit përballë Vllaznisë së vendit të fundit. Golat për Feronikelin që me këtë sukses u ngjit në kuotën e 16 pikëve u realizuan nga Mendurim Hoti dhe Mark Milicaj në pjesën e parë, ndërsa në sekondat e fundit të shtesës Feronikeli shënoi edhe golin e tretë duke u rikthyer te fitorja në kampionat pas plot 48 ditësh.

Autostop Albania, tregu i makinave me i madh per makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina me qera ,kerkoj makine, kerkoj makina, makina ne shitje, shes blej makina, servis makinash,makina ne shitje,autostop makina, makina ne shitje, kerkoj makine,kerkoj makina okazion,karrotrec, makina.

autostop.al

makina ne shitje, makina me qera, servise, pjese kembimi, tregtar makinash,kerkoj makina,tregu i makinave ,tregu makinave shqiperi,tregu makinave,autostop albania,porsche cayenne me qera, makina per shitje ne tirane,auto a1 albania, auto a1 tirane, shes makina, auto shitje hertz albania makina ne shitje shijak, shes blej, porsche albania, oferta makina per shitje shqiperi ,makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina ne shitje okazion, makina ne shitje ne gjermani, makina blej makina, makina ne shitje gjermani, makina gjermane ne shitje, ford albania, pjese kembimi te perdorura, pjese kembimi kadiu, pjese kembimi per makina benz

To Top
Evolve Web Agency Evolve Web Agency