IPKO Superliga

Gjilani nuk funksionon pa Mezanin, Drenica e Devollit në krizë rezultatesh!

Gjilani “shpërfytyrohet” nga Trepça ’89 në ndeshjen e parë pa Gentian Mezanin në stol pas rreth një viti e gjysmë që ishte në drejtimin e “skifeterave”. Në transfertën mitrovicase skuadra e drejtuar përkohësisht nga Sallah Sherifi u mposht 3-0, në një ndeshje të luajtur më mirë nga Trepça ’89 që mori tre pikë të arta të cilat e larguan nga fundi i renditjes. Golat për Trepça ’89 u realizuan nga Muja, Sie dhe Nimani. Pas 16 javësh Trepça ’89 ka 20 pikë në renditje dhe pozicionohet e 7-ta, me të njëjtën kuotë pikësh me Feronikelin dhe Arbërinë. Pikërisht këta të fundit mposhtën 1-0 në një duel direkt për mbijetesën Drenicën. Për Arbërinë golin me vlerë tre pikëshe e realizoi Hysen Bytyqi në minutën e 89-të. Vijon kriza e rezultateve për Drenicën e Bledar Devollit i cili në këtë ndeshje u nxorr nga fusha me karton të kuq në minutën e 68-të, ndërsa me këtë disfatë rrezikon edhe vendin e punës.

Autostop Albania, tregu i makinave me i madh per makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina me qera ,kerkoj makine, kerkoj makina, makina ne shitje, shes blej makina, servis makinash,makina ne shitje,autostop makina, makina ne shitje, kerkoj makine,kerkoj makina okazion,karrotrec, makina.

autostop.al

makina ne shitje, makina me qera, servise, pjese kembimi, tregtar makinash,kerkoj makina,tregu i makinave ,tregu makinave shqiperi,tregu makinave,autostop albania,porsche cayenne me qera, makina per shitje ne tirane,auto a1 albania, auto a1 tirane, shes makina, auto shitje hertz albania makina ne shitje shijak, shes blej, porsche albania, oferta makina per shitje shqiperi ,makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina ne shitje okazion, makina ne shitje ne gjermani, makina blej makina, makina ne shitje gjermani, makina gjermane ne shitje, ford albania, pjese kembimi te perdorura, pjese kembimi kadiu, pjese kembimi per makina benz

Më të lexuarat

To Top
Evolve Web Agency Evolve Web Agency