IPKO Superliga

Gjilani para provës së vërtetë, sfidon Prishtinën në Fadil Vokrri

Sot në mbrëmje është prova e vërtetë për Gjilanin në IPKO Superligën e Kosovës dhe sot do të kuptohet nëse skuadra e Gentian Mezanit mund të luftojë vërtetë për titullin apo do të mjaftohet thjeshtë me Europën. Në orën 20:00 në stadiumin Fadil Vokrri, Prishtina me trajnerin e tretë në stol për këtë sezon, ish-mbrojtësin Armend Dallku i cili do të nisë një karrierë të re do të kërkojë të vëjë në provë “skifterat” të cilët vinë pas 4 fitoresh radhazi dhe të paktën nuk kërkojnë të largohen pa pikë nga kryeqyteti. Fitorja e fundit në transfertë ndaj Trepça ’89 ka rritur besimin te skuadra kryeqytetase që objektiv kryesor ka titullin në këtë sezon por në 4 ndeshje të zhvilluara deri tani ka marrë vetëm 4 pikë dhe pozicionohet në vendin e parafundit. Prishtina-Gjilani është një ndeshje që premton spektakël dhe në orën 20:00 të gjithë duhet të jeni të mbërthyer përpara ekranit të Supersport.

Autostop Albania, tregu i makinave me i madh per makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina me qera ,kerkoj makine, kerkoj makina, makina ne shitje, shes blej makina, servis makinash,makina ne shitje,autostop makina, makina ne shitje, kerkoj makine,kerkoj makina okazion,karrotrec, makina.

autostop.al

makina ne shitje, makina me qera, servise, pjese kembimi, tregtar makinash,kerkoj makina,tregu i makinave ,tregu makinave shqiperi,tregu makinave,autostop albania,porsche cayenne me qera, makina per shitje ne tirane,auto a1 albania, auto a1 tirane, shes makina, auto shitje hertz albania makina ne shitje shijak, shes blej, porsche albania, oferta makina per shitje shqiperi ,makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina ne shitje okazion, makina ne shitje ne gjermani, makina blej makina, makina ne shitje gjermani, makina gjermane ne shitje, ford albania, pjese kembimi te perdorura, pjese kembimi kadiu, pjese kembimi per makina benz

Më të lexuarat

To Top
Evolve Web Agency Evolve Web Agency