IPKO Superliga

Gjilani prezanton dyshen Hajdari-Shabani

Dy prezantime në të njëjtën kohë të Gjilanit në kuadër të përforcimit të skuadrës në afatin kalimtar dimëror. “Skifterat” kanë zyrtarizuar marrëveshjen me dy futbollistët nga Podujeva, Fiton Hajdarin dhe Kushtrim Shabanin.

Të dy lojtarët ediconin vjeshtor janë paraqitur për skuadrën nga qyteti i tyre, KF Llapi. Mesfushori 22-vjeçar, Kushtrim Shabani, ishte gjithashtu edhe pjesë e Kosovës U-21, ku arriti të shfaqë potencialin e tij në ndeshjet kualifikuese të kësaj gjenerate. Shabani do të jetë pjesë e Gjilanit deri në qershor të vitit 2020.

Fiton Hajdari, i cili dy vite më parë ishte shpallur kampion i Kosovës me Trepçën ‘89, luan si sulmues krahut. 27-vjeçari nga Podujeva ka nënshkruar një kontratë të vlefshme deri në verën e vitit 2020.

Autostop Albania, tregu i makinave me i madh per makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina me qera ,kerkoj makine, kerkoj makina, makina ne shitje, shes blej makina, servis makinash,makina ne shitje,autostop makina, makina ne shitje, kerkoj makine,kerkoj makina okazion,karrotrec, makina.

autostop.al

makina ne shitje, makina me qera, servise, pjese kembimi, tregtar makinash,kerkoj makina,tregu i makinave ,tregu makinave shqiperi,tregu makinave,autostop albania,porsche cayenne me qera, makina per shitje ne tirane,auto a1 albania, auto a1 tirane, shes makina, auto shitje hertz albania makina ne shitje shijak, shes blej, porsche albania, oferta makina per shitje shqiperi ,makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina ne shitje okazion, makina ne shitje ne gjermani, makina blej makina, makina ne shitje gjermani, makina gjermane ne shitje, ford albania, pjese kembimi te perdorura, pjese kembimi kadiu, pjese kembimi per makina benz

Më të lexuarat

To Top
Evolve Web Agency Evolve Web Agency