IPKO Superliga

Gjilani “rrëmben” mbrojtësin brazilian të Luftëtarit

Ish mbrojtësi i Luftëtarit, Jackson Ferreira Martinez i është bashkuar skuadrës së Gjilanit në IPKO Superligën e Kosovës.

Lajmi është dhënë nga vetë klubi gjilanas, nëpërmjet një postimi në Facebook, ku anësori brazilian ka pozuar me fanellën e ekipit të tij të ri.

Jackson luan prej dy sezonesh te Luftëtari, duke dhuruar performanca mjaft të mira, por në fund të kampionatit nuk preferoi të rinovojë kontratën e tij me gjirokastritët.

Në Gjilan mbrojtësi i majtë do të gjejë Gentian Mezanin, të cilin e ka pasur trajner për disa muaj edhe te skuadra e Luftëtarit.

Postimi i Gjilanit:
ZYRTARE: Jackson Ferreira lojtari ri i Gjilanit

SC Gjilani ka arritur marrëveshje me futbollistin brazilian Jacskon Ferriera për të qenë pjesë e klubit për edicionin e ardhshëm.

28 vjeçari, Ferriera, i cili luan në pozitën e mbrojtësit të krahut të majtë edicionin e kaluar ishte pjesë e FC Luftëtarit në Kategorinë Superiore, derisa në të kaluarën ishte pjesë e shumë klubeve të njohura në Brazil dhe Greqi.

SC Gjilani njofton se gjatë ditëve në vijim do të ketë shumë risi në afatin kalimtar të verës dhe në ardhjet e reja

Autostop Albania, tregu i makinave me i madh per makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina me qera ,kerkoj makine, kerkoj makina, makina ne shitje, shes blej makina, servis makinash,makina ne shitje,autostop makina, makina ne shitje, kerkoj makine,kerkoj makina okazion,karrotrec, makina.

autostop.al

makina ne shitje, makina me qera, servise, pjese kembimi, tregtar makinash,kerkoj makina,tregu i makinave ,tregu makinave shqiperi,tregu makinave,autostop albania,porsche cayenne me qera, makina per shitje ne tirane,auto a1 albania, auto a1 tirane, shes makina, auto shitje hertz albania makina ne shitje shijak, shes blej, porsche albania, oferta makina per shitje shqiperi ,makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina ne shitje okazion, makina ne shitje ne gjermani, makina blej makina, makina ne shitje gjermani, makina gjermane ne shitje, ford albania, pjese kembimi te perdorura, pjese kembimi kadiu, pjese kembimi per makina benz

Më të lexuarat

To Top
Evolve Web Agency Evolve Web Agency