IPKO Superliga

Gjilani stërvitje me ngarkesë, të martën miqësorja me Trepçën ‘89

Ekipi i Gjilanit po vijon përgatitjet e janarit në Shqipëri. Skuadra po vijon me ritëm të lartë punën, ku gjithçka po shkon rreth planit të paraparë nga shtabi teknik i skuadrës.

Edhe ditën e sotme Gjilani po vazhdon me dy seanca stërvitore.Stërvitja e sotme e paradites zgjati rreth dy orë, ku pas ushtrimeve fizike ekipi vijoi gjithashtu me ushtrime taktiko-teknike dhe lojë me top, të cilat u drejtuan nga trajneri Pajaziti.

Gjendja e futbollistëve është mjaftë e mirë, gjithashtu edhe harmonia brenda ekipit dhe atmosfera është mjaftë pozitive. Vihet re dëshira dhe motivi i tyre për punë gjatë kësaj kohe.

Të martën do të zhvillohet ndeshja kontrolluese kundër ekipit nga Mitrovica, Trepça 89′, që fillon nga ora 14:00 dhe zhvillohet në kompleksin “Tropical” në Durrës.

 

Autostop Albania, tregu i makinave me i madh per makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina me qera ,kerkoj makine, kerkoj makina, makina ne shitje, shes blej makina, servis makinash,makina ne shitje,autostop makina, makina ne shitje, kerkoj makine,kerkoj makina okazion,karrotrec, makina.

autostop.al

makina ne shitje, makina me qera, servise, pjese kembimi, tregtar makinash,kerkoj makina,tregu i makinave ,tregu makinave shqiperi,tregu makinave,autostop albania,porsche cayenne me qera, makina per shitje ne tirane,auto a1 albania, auto a1 tirane, shes makina, auto shitje hertz albania makina ne shitje shijak, shes blej, porsche albania, oferta makina per shitje shqiperi ,makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina ne shitje okazion, makina ne shitje ne gjermani, makina blej makina, makina ne shitje gjermani, makina gjermane ne shitje, ford albania, pjese kembimi te perdorura, pjese kembimi kadiu, pjese kembimi per makina benz

Më të lexuarat

To Top
Evolve Web Agency Evolve Web Agency