IPKO Superliga

Gjilani zyrtarizimin afrimin e 19-vjeçarit Azizi

Klubi i Gjilanit në IPKO Superligën e Kosovës njofton arritjen e marrëveshjes me futbollistin Fatlind Azizi.

“Klubi ka firmosur me mesfushorin 19-vjeçar, duke e parë si të domosdoshëm për objektivat që janë vënë për këtë edicion. Azizi, i cili luan në rolin e mesfushorit të qendrës, vjen me një përvojë nga kampionati turk. Për dy vite ishte pjesë e të rinjve të Bursasporit dhe Fenerbahçes. Përvoja e tij në kampionatin e të rinjve në Turqi pritet të jetë një ndihmesë e madhe për klubin. Fatlindit i urojmë shumë fat dhe suksese me ngjyrat kuqebardhë këtë edicion,” – shkruhet në njoftimit e Gjilanit.

Autostop Albania, tregu i makinave me i madh per makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina me qera ,kerkoj makine, kerkoj makina, makina ne shitje, shes blej makina, servis makinash,makina ne shitje,autostop makina, makina ne shitje, kerkoj makine,kerkoj makina okazion,karrotrec, makina.

autostop.al

makina ne shitje, makina me qera, servise, pjese kembimi, tregtar makinash,kerkoj makina,tregu i makinave ,tregu makinave shqiperi,tregu makinave,autostop albania,porsche cayenne me qera, makina per shitje ne tirane,auto a1 albania, auto a1 tirane, shes makina, auto shitje hertz albania makina ne shitje shijak, shes blej, porsche albania, oferta makina per shitje shqiperi ,makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina ne shitje okazion, makina ne shitje ne gjermani, makina blej makina, makina ne shitje gjermani, makina gjermane ne shitje, ford albania, pjese kembimi te perdorura, pjese kembimi kadiu, pjese kembimi per makina benz

Më të lexuarat

To Top
Evolve Web Agency Evolve Web Agency