Miqesore

Gjoka e nis mbarë, Shkëndija mposht thellë Dritën

Ernest Gjoka merr fitoren e parë në drejtim të Shkëndijës së Tetovës, ku është zyrtarizuar vetë pak ditë më parë. Skuadra kuqezi mposhti me rezultatin e thellë 4-0 Dritën në miqësoren e zhvilluar në Gjilan.

Pjesa e parë u mbyll pa gola, por kuqezinjtë tetovarë u shfaqën dominues në fraksionin e dytë, duke e tundur plor katër herë rrjetën kundërshtare.

Stafi teknik në këtë duel bëri ndryshime të shumta në formacion, ndërsa mundi të llogariste emra të tillë si Bejtullai, Radeski, Zejnullai dhe Sadriu.

Një test mjaft i rëndësishëm ky për Gjokën në kuadër të përgatitjeve për sfidën e 18 tetorit në Tetovë kundër Akademija Pandev.

Autostop Albania, tregu i makinave me i madh per makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina me qera ,kerkoj makine, kerkoj makina, makina ne shitje, shes blej makina, servis makinash,makina ne shitje,autostop makina, makina ne shitje, kerkoj makine,kerkoj makina okazion,karrotrec, makina.

autostop.al

makina ne shitje, makina me qera, servise, pjese kembimi, tregtar makinash,kerkoj makina,tregu i makinave ,tregu makinave shqiperi,tregu makinave,autostop albania,porsche cayenne me qera, makina per shitje ne tirane,auto a1 albania, auto a1 tirane, shes makina, auto shitje hertz albania makina ne shitje shijak, shes blej, porsche albania, oferta makina per shitje shqiperi ,makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina ne shitje okazion, makina ne shitje ne gjermani, makina blej makina, makina ne shitje gjermani, makina gjermane ne shitje, ford albania, pjese kembimi te perdorura, pjese kembimi kadiu, pjese kembimi per makina benz

Më të lexuarat

To Top
Evolve Web Agency Evolve Web Agency