Kategoria Superiore

Gjoka: Humbje e papranueshme, duhet të bëjmë kthesën!

Ernest Gjoka as në ëndrrat e tij më të këqija nuk e imagjinonte dot një humbje me shifrat 0-3 ndaj Skënderbeut në Kamëz. Trajneri i Kukësit mbajti përgjegjësitë e tij për këtë disfatë por premtoi se skuadra do të ndryshojë marsh duke filluar që nga ndeshja e rradhës.

Ndeshja më e dobët?

Është më e shëmtuara. Nuk e imagjinoja dot, por ndodhi.

Frikë për vendin e dytë?

Unë mendoj se nëse do ndryshojmë marsh mund të shikojmë përpara. Ndeshjet janë të forta dhe kundërshtarët në formë. I pari që mbaj përgjejgjësi jam unë, pasi mund të mos i kem motivuar lojtarët.

Tre gola?

Në fushën e lojës ndodhi që ne nuk bëmë detyrat ashtu siç duhet, që nga minuta e parë. Kundërshatri të dënon dhe pjesa e parë ishte shumë e dobët. Nëse nuk hyn me mentalitet fituesi dënohesh.

Si do motivosh ekipin para finales së Kupës?

Prandaj duhej të fitohej kjo ndeshje, Për të mbajtur ritmin dhe për të qenë të motivuar. Javën që vjen do të ketë një ritëm tjetër. Kemi marrë një shuplakë të rëndë. Javën tjetër do të jetë Kukësi që njohim.

A ka lidhje kjo ndeshje me atë të kupës përballë Skënderbeut?

Ishin dy ndeshje me një tablo të ndryshme. Sot ishte një ndeshje komplet ndryshe. Dy ndeshjet që fituam na vunë në gjumë.

A ka ndikuar kërkesa e 7-8 lojtarëve për të mos zgjatur kontratëtn?

Nuk mendoj që është kjo çështje. Duhet të ishim treguar më të uritur për të bërë mirë.

Autostop Albania, tregu i makinave me i madh per makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina me qera ,kerkoj makine, kerkoj makina, makina ne shitje, shes blej makina, servis makinash,makina ne shitje,autostop makina, makina ne shitje, kerkoj makine,kerkoj makina okazion,karrotrec, makina.

autostop.al

makina ne shitje, makina me qera, servise, pjese kembimi, tregtar makinash,kerkoj makina,tregu i makinave ,tregu makinave shqiperi,tregu makinave,autostop albania,porsche cayenne me qera, makina per shitje ne tirane,auto a1 albania, auto a1 tirane, shes makina, auto shitje hertz albania makina ne shitje shijak, shes blej, porsche albania, oferta makina per shitje shqiperi ,makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina ne shitje okazion, makina ne shitje ne gjermani, makina blej makina, makina ne shitje gjermani, makina gjermane ne shitje, ford albania, pjese kembimi te perdorura, pjese kembimi kadiu, pjese kembimi per makina benz

Më të lexuarat

To Top
Evolve Web Agency Evolve Web Agency