Kupa e Shqiperise

Gjoka: Kam folur me Gjicin, ruajmë boshtin, dua grupet…

U largua dy vite më parë nga Kukësi si trajner kampion dhe i kthye te verilindorët duke fituar Kupën e Shqipërisë. Ernest Gjoka shpreson të ketë vazhdimësi në krye të skuadrës edhe në Kupat e Europës.

Si ndihesh nga ky sukses?

Patjetër që duhet të kemi vazhdimësi dhe ndihem mirë. Do të vazhdojmë të ecim përpara në sensin  e asaj që mora përsipër. E lashë Kukësin me trofe dhe e solla sërish trofeun. Kukësi po bën mirë, po fiton dhe po bëhet gati për kupat e Europës.

Mbrojtja gjithsesi shfaqi probleme dhe në Kupat e Europës duhet t’i rregulloni…

Sot është dita për të gëzuar, pastaj kemi kohë për të rikuperuar dhe për të përmirësuar. Me Gjicin e kemi konfirmuar se boshti i skuadrës do të jetë dhe do të operojmë në pikat ku kemi probleme.

Çfarë mendoni se duhet të ndryshoni?

Nuk është ndonjë gjë shumë i vështirë. Unë ika nga Kukësi sepse kisha misionin të kaloja një tur  në Kupat e Europës, nuk e arrita dhe ika. Shpresoj të kalojmë një tur dhe ëndrra ime është të futemi në grupet e Europa League-s. Unë mendoj se do të kalojmë në turet përpara, nëse jo, nuk bie bomba, ne jemi me çantë në krahë. Në këtë botë që jetojmë ka një më të mirë se ne, kjo sepse bota është e pafundme dhe ne nuk kemi pse të mërzitemi.

Autostop Albania, tregu i makinave me i madh per makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina me qera ,kerkoj makine, kerkoj makina, makina ne shitje, shes blej makina, servis makinash,makina ne shitje,autostop makina, makina ne shitje, kerkoj makine,kerkoj makina okazion,karrotrec, makina.

autostop.al

makina ne shitje, makina me qera, servise, pjese kembimi, tregtar makinash,kerkoj makina,tregu i makinave ,tregu makinave shqiperi,tregu makinave,autostop albania,porsche cayenne me qera, makina per shitje ne tirane,auto a1 albania, auto a1 tirane, shes makina, auto shitje hertz albania makina ne shitje shijak, shes blej, porsche albania, oferta makina per shitje shqiperi ,makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina ne shitje okazion, makina ne shitje ne gjermani, makina blej makina, makina ne shitje gjermani, makina gjermane ne shitje, ford albania, pjese kembimi te perdorura, pjese kembimi kadiu, pjese kembimi per makina benz

Më të lexuarat

To Top
Evolve Web Agency Evolve Web Agency