Kategoria Superiore

Gjoka: Rëndësi kanë pikët, Pejiç nuk vjen te Vllaznia

Loja që zhvilloi Vllaznia ndaj Luftëtarit nuk ishte nga më mirat por Ernest Gjokës më shumë sesa paraqitja e skuadrës në fushë e kënaqin pikët pasi sipas trajnerit të kuqebluve, për të bërë lojra të mira duhet kohë.

“ Ishtë një fitore e rëndësishme që do të na shërbejë për moralin, që skuadra të arrijë formën e saj më të mirë duhet kohë por në këto momente na interesojnë pikët dhe me këtë fitore i jemi larguar disi fundit”.

Në emisionin “Gol pas Goli” në Supersport, Gjoka përjashtoi mundësinë që Pero Pejic të bëhet pjesë e Vllaznisë në merkaton e janarit.

“Për Pero Pejic është kënaqësi për çdo trajner ta ketë në skuadër. Po ai për momentin është nën kontratë, unë jam në kontakte të vazhdueshme me të dhe Pero është i lumtur në Kroaci. Për momentin është e pamundur që ai të vijë në kampionatin shqiptar”.

Autostop Albania, tregu i makinave me i madh per makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina me qera ,kerkoj makine, kerkoj makina, makina ne shitje, shes blej makina, servis makinash,makina ne shitje,autostop makina, makina ne shitje, kerkoj makine,kerkoj makina okazion,karrotrec, makina.

autostop.al

makina ne shitje, makina me qera, servise, pjese kembimi, tregtar makinash,kerkoj makina,tregu i makinave ,tregu makinave shqiperi,tregu makinave,autostop albania,porsche cayenne me qera, makina per shitje ne tirane,auto a1 albania, auto a1 tirane, shes makina, auto shitje hertz albania makina ne shitje shijak, shes blej, porsche albania, oferta makina per shitje shqiperi ,makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina ne shitje okazion, makina ne shitje ne gjermani, makina blej makina, makina ne shitje gjermani, makina gjermane ne shitje, ford albania, pjese kembimi te perdorura, pjese kembimi kadiu, pjese kembimi per makina benz

Më të lexuarat

To Top
Evolve Web Agency Evolve Web Agency