Connect with us

Hi, what are you looking for?

Featured

Gjoka rikthehet në Shqipëri, firmos me Erzenin për dy sezone

Ernest Gjoka do të jetë trajneri i ri Erzenit.

Trajneri 53-vjeçar dhe klubi shijakas pritet të zyrtarizojnë bashkëpunimin në orët në vazhdim.

Lexo edhe:

Erzeni dhe Ernest Gjoka ka firmosur një kontratë 2-vjeçare, me teknikun që rikthehet në Shqiqëri.

Gjoka rikthehet në kampionati shqiptar pas eksperiencës në Arabinë Saudite, ku drejtoi skuadrën e Ohod Al-Medina në ligën e parë të futbollit të këtij vendi.

Lajme të tjera

Merkato

Bento Matheus Krepski pritet të jetë një nga përforcimet e Interit gjatë merkatos verore. Kampionët e Italisë kanë përzgjedhur 24-vjeçarin brazilian si portierin e...

La Liga

Xavi rrezikon shkarkimin nga posti i trajnerit të Barcelonës sapo të mbyllet sezoni. Deklarata e fundit ka sjellë shqetësim në klub, teksa është pritur...

Itali

Orë vendimtare për Interin. Të hënën e 20 majit skadon huaja që fondi “Oaktree” i ka dhënë numrit një të zikaltërve në vitin 2021....

Ligue 1

Milan Skriniar zgjodhi të thyejë raportet e tij me Interin dhe tifozerinë zikaltër, për t’u transferuar një vit më parë te Paris Saint Germain...