Europa League

Gjoka: Shkëndija do përballet denjësisht me Tottenham, japim maksimumin!

Ernest Gjoka është entuziast për përballjen me Jose Mourinhon me Shkëndijën e trajnerit kryeqytetas që do të presë Tottenhamin këtë enjte në Shkup në sfidën e vlefshme për turin e tretë kualifikues të Europa League. Gjoka e analizoi kështu sfidën ndaj skuadrës angleze duke nënvizuar se Shkëndija do të kërkojë të jetë dinjitoze në fushën e lojës duke dhënë maksimumin.

“Është një ndeshje specifike dhe duam ta interpretojmë më së miri, duke qenë dinjitozë në fushë duke dhënë maksimumin. Ne do të dalim të fituar edhe nëse rezultati nuk do jetë në favorin tonë. Do të kemi mundësinë të mësojmë sesi të sillemi ndaj skuadrave elitare siç është në këtë rast Tottenhemi. Është një përplasje me një skuadër gjigante, por akoma më interesnate është një përplasje mes meje dhe Mourinhos. Kjo ma shton mua dhe skuadrës akoma më shumë motivimin për të bërë më të mirën në këtë ndeshje”, u shpreh Gjoka.

Sfida me Shkëndijës së Tetovës dhe Tottenham do të startojë në orën 20:00 dhe do të transmetohet live në ekranin e Supersport.

Autostop Albania, tregu i makinave me i madh per makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina me qera ,kerkoj makine, kerkoj makina, makina ne shitje, shes blej makina, servis makinash,makina ne shitje,autostop makina, makina ne shitje, kerkoj makine,kerkoj makina okazion,karrotrec, makina.

autostop.al

makina ne shitje, makina me qera, servise, pjese kembimi, tregtar makinash,kerkoj makina,tregu i makinave ,tregu makinave shqiperi,tregu makinave,autostop albania,porsche cayenne me qera, makina per shitje ne tirane,auto a1 albania, auto a1 tirane, shes makina, auto shitje hertz albania makina ne shitje shijak, shes blej, porsche albania, oferta makina per shitje shqiperi ,makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina ne shitje okazion, makina ne shitje ne gjermani, makina blej makina, makina ne shitje gjermani, makina gjermane ne shitje, ford albania, pjese kembimi te perdorura, pjese kembimi kadiu, pjese kembimi per makina benz

Më të lexuarat

To Top
Evolve Web Agency Evolve Web Agency