Kategoria Superiore

Gjoka: Titulli? Na duhet patjetër vendi i dytë

Trajneri i Kukësit, Ernest Gjoka, e pranon se skuadra e tij nuk duhet të mendojë më për titullin, por që të ruajë vendin e dytëm, që i kërcënohet pikërisht nga Flamurtari.

“Më vjen keq, pasi prodhuam gjithçka dhe nuk patëm fat për të shënuar. Gjithsesi, jam i gëzuar për atë që po prodhojmë. Kryesore ishte që ta kalonim me sukses këtë ndeshje për të mbajtur larg vendin e tretë. Tani duhet të jemi të kujdesshëm, sepse na duhet patjetër vendi i dytë.”

Mungesat: Sot kishim shumë probleme. Përveç mungesave të Dzarias dhe Shametit, mungonin edhe Limaj e Maliqi. Nuk mund të freskoja skuadrën. Futëm Musollin, që sot nuk duhej të luante 90 minuta. Por këto mundësi kemi. Cordiero në mbrojtje? Nuk ishte ky problemi. Në atë krah kemi lojtarë të mirë, por na mungoi fati. Do të ishte ndryshe po të shënonim ato raste në pjesën e parë.

Pësimi i golave: Ndonjëherë skuadrat bëhen të rrezikshme, kështu siç po ndodh me Flamurtarin. Goli i parë ndoshta ishte një mungesë vëmendjeje, por ndodhin në futboll. Edhe Sukaj është një lojtar dinak, që nuk i fal këto raste.

 

 

 

 

 

 

Autostop Albania, tregu i makinave me i madh per makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina me qera ,kerkoj makine, kerkoj makina, makina ne shitje, shes blej makina, servis makinash,makina ne shitje,autostop makina, makina ne shitje, kerkoj makine,kerkoj makina okazion,karrotrec, makina.

autostop.al

makina ne shitje, makina me qera, servise, pjese kembimi, tregtar makinash,kerkoj makina,tregu i makinave ,tregu makinave shqiperi,tregu makinave,autostop albania,porsche cayenne me qera, makina per shitje ne tirane,auto a1 albania, auto a1 tirane, shes makina, auto shitje hertz albania makina ne shitje shijak, shes blej, porsche albania, oferta makina per shitje shqiperi ,makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina ne shitje okazion, makina ne shitje ne gjermani, makina blej makina, makina ne shitje gjermani, makina gjermane ne shitje, ford albania, pjese kembimi te perdorura, pjese kembimi kadiu, pjese kembimi per makina benz

To Top
Evolve Web Agency Evolve Web Agency