Kategoria Superiore

Gjoni nuk fshihet: E preka topin me dorë, ëndërrojmë titullin!

I lumtur për golin dhe për suksesin e skuadrës së tij ndaj Skënderbeut. Mbrojtësi i kurbinasve Eglantin Gjoni edhe pse nuk e shprehi e la të kuptohet se te Laçin ëndërrojnë titullin kampion.

“E kishim përgatitur mjaft mirë. E kishim studiuar kundërshtarin. I bllokuam pikat e forta të Skënderbeut. Ia arritëm mjaft mirë. Ekipi kishte një ngërç psikologjik. Këto 2 javë kemi punuar mjaft mirë në anën difensive, kjo është arsyeja pse po bëjmë mjaft mirë.

A është Laçi serish faktor po aq sa dikur për të vendosur kampionatin?

Është shumë në gjendje dhe mund të bëj akoma më shumë këtë sezon. Do ia lemë kohës. Është shumë shpejt për titullin.

Prekja me dorë në pjesën e parë?

Topi ka rënë në dorë normal, por dora është në pozicionin natyral, nuk është dorë e hapur. Thjesht topi ka rënë në dorë”, u shpreh Gjoni.

 

Autostop Albania, tregu i makinave me i madh per makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina me qera ,kerkoj makine, kerkoj makina, makina ne shitje, shes blej makina, servis makinash,makina ne shitje,autostop makina, makina ne shitje, kerkoj makine,kerkoj makina okazion,karrotrec, makina.

autostop.al

makina ne shitje, makina me qera, servise, pjese kembimi, tregtar makinash,kerkoj makina,tregu i makinave ,tregu makinave shqiperi,tregu makinave,autostop albania,porsche cayenne me qera, makina per shitje ne tirane,auto a1 albania, auto a1 tirane, shes makina, auto shitje hertz albania makina ne shitje shijak, shes blej, porsche albania, oferta makina per shitje shqiperi ,makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina ne shitje okazion, makina ne shitje ne gjermani, makina blej makina, makina ne shitje gjermani, makina gjermane ne shitje, ford albania, pjese kembimi te perdorura, pjese kembimi kadiu, pjese kembimi per makina benz

To Top
Evolve Web Agency Evolve Web Agency