Kategoria Superiore

Gjykimi, meraku i Vllaznisë ndaj Kamzës

Skuadra e Vllaznisë ka zhvilluar edhe seancën e fundit stërvitore, pasditen e të premtes, në prag të ndeshjes me skuadrën e Kamzës, në kryeqytet. Skuadra shkodrane ka udhëtuar në Durrës mbrëmjen e sotme, nga ku do të nisen nesër për në stadiumin e Kamzës.

Duke parë motivimin dhe gjendjen aktuale të skuadrës, drejtuesit e klubit dhe stafi teknik, janë të bindur në arritjen e një suksesi ndaj Kamzës, por duket se gjykimi është meraku i tyre i vetëm.

Skuadra shkodrane, në faqen e saj zyrtare bën apel për një gjykim korrekt, në një sfidë vërtetë të rëndësishme për Vllazninë dhe të ardhmen e saj.

Duhet thënë se Vllaznia mban vendin e 8 të renditjes, vetëm 3 pikë larg zonës që të çon në Kategorinë e Parë dhe synon t’i largohet sa më shpejt zonës së ftohtë.

Autostop Albania, tregu i makinave me i madh per makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina me qera ,kerkoj makine, kerkoj makina, makina ne shitje, shes blej makina, servis makinash,makina ne shitje,autostop makina, makina ne shitje, kerkoj makine,kerkoj makina okazion,karrotrec, makina.

autostop.al

makina ne shitje, makina me qera, servise, pjese kembimi, tregtar makinash,kerkoj makina,tregu i makinave ,tregu makinave shqiperi,tregu makinave,autostop albania,porsche cayenne me qera, makina per shitje ne tirane,auto a1 albania, auto a1 tirane, shes makina, auto shitje hertz albania makina ne shitje shijak, shes blej, porsche albania, oferta makina per shitje shqiperi ,makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina ne shitje okazion, makina ne shitje ne gjermani, makina blej makina, makina ne shitje gjermani, makina gjermane ne shitje, ford albania, pjese kembimi te perdorura, pjese kembimi kadiu, pjese kembimi per makina benz

Më të lexuarat

To Top
Evolve Web Agency Evolve Web Agency