Kupa e Italise

Gjysmëfinalet e Kupës së Italisë nga 30 janari në 28 shkurt

Përcaktohet kalendari i dy sfidave gjysmëfinale të Kupës së Italisë që do të luhen me sistem vajtje-ardhje. Në 30 janar në orën 20:45 Atalanta surpriza e vërtetë e këtij edicioni do të presë Juventusin në A’tleti Azurri të Bergamos në sfidën e parë. Një ditë më pas në 31 janar në San Siro në të njëjtën orë do të luhet sfida e vajtjes mes Milanit dhe Lazios. Ndeshjet e kthimit do të luhen të mërkurën e 28 shkurtit me Juventusin e Lazios që këtë herë do të jenë skuadrat pritëse.

Autostop Albania, tregu i makinave me i madh per makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina me qera ,kerkoj makine, kerkoj makina, makina ne shitje, shes blej makina, servis makinash,makina ne shitje,autostop makina, makina ne shitje, kerkoj makine,kerkoj makina okazion,karrotrec, makina.

autostop.al

makina ne shitje, makina me qera, servise, pjese kembimi, tregtar makinash,kerkoj makina,tregu i makinave ,tregu makinave shqiperi,tregu makinave,autostop albania,porsche cayenne me qera, makina per shitje ne tirane,auto a1 albania, auto a1 tirane, shes makina, auto shitje hertz albania makina ne shitje shijak, shes blej, porsche albania, oferta makina per shitje shqiperi ,makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina ne shitje okazion, makina ne shitje ne gjermani, makina blej makina, makina ne shitje gjermani, makina gjermane ne shitje, ford albania, pjese kembimi te perdorura, pjese kembimi kadiu, pjese kembimi per makina benz

Më të lexuarat

To Top
Evolve Web Agency Evolve Web Agency