Connect with us

Hi, what are you looking for?

Euro 2024

Gliha: Problem i madh që gjithmonë duhet të kthejmë rezultatin

“Për mua është shumë e rëndësishëm që shënuam dy herë,duke barazuar rezultatin. Problemi është se ne gjithmonë e pësojmë dhe duhet të rikuperojmë. Duhet ta ndryshojmë këtë gjë, sepse e nisim me shumë vështirësi.

Lexoni edhe: 

Vojvoda në vend të Loshajt: “Loshaj harxhoi shumë energji dhe nuk kishim futbollistë të tjerë për ta zëvendësuar në këtë rol, ndaj futëm Vojvodën, një lojtar që ka shumë përvojë. Është çështje taktike. Nëse të tjerët janë befasuar, unë jo.

Vijim në krye të Kosovës: “Unë jam gjenerali, ushtria është ekipi. Unë duhet të vijoj ta drejtoj Kosovës”.

 

Lajme të tjera

Bundesliga

Union Berlin vijon të jetë në kërkim të një trajneri, për t’iu besuar pankinën pas shkarkimit të zviceranit Urs Fischer, teksa së fundi ka...

Featured

Jasir Asani shkëlqeu në plot kuptimin e fjalës me Kombëtaren e Shqipërisë, në kualifikueset drejt kampionatit europian, duke shënuar 3 gola e duke dhënë...

Itali

Pasi përfundoi aventurën me Tottenham sezonin e shkuar, Antonio Conte vijon të shijojë pushimet dhe kohën me familjen. Megjithatë, ashtu siç e ka theksuar...

Serie A

Interi harron Frattesin. Zikaltrit publikuan protokollin e ndeshjes ndaj Juventusit, teksa mesfushori italian nuk figuronte as mes futbollistëve të formacionit dhe as mes atyre...