Kategoria Superiore

Godet Kukësi, afron një mesfushor dhe një portier në skuadër

Emiliano Musta

Pasi largoi disa nga futbollistët që ishin pjesë e organikës në sezonin që sapo u mbyll, Kukësi ka nisur punën me merkaton në hyrje, duke prezantuar edhe dy afrimet e para të verës.

Bëhet fjalë për mesfushorin Emiliano Musta dhe portierin Ilir Avdyli, të cilët janë bërë pjesë e skuadrës verilindore dhe do të vihen menjëherë nën urdhrat e Ernest Gjokës, për të përgatitur ndeshjet eliminatore të Europa Leagues.

Mesfushori Musta vjen pas dy sezonesh mjaft të mira te Flamurtari i Vlorës, ku ka spikatur veçanërisht këtë vit nën urdhrat e Ilir Dajës, ndërsa portieri Avdyli ishte pjesë e Kamzës në dy vitet e fundit, por mbeti pa ekip, pasi përjashtimit të këtyre të fundit në fillim të këtij viti.

Kujtojmë që më herët Kukësi ka njoftuar largimin nga skuadra të futbollistëve si Reginaldo, Willian Cordeiro, Dzaria dhe Gomis, ndërsa tashmë po punohet me shpejtësi për të plotësuar ekipin.

Ilir Avdyli

Ilir Avdyli

Emiliano Musta

Emiliano Musta

Autostop Albania, tregu i makinave me i madh per makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina me qera ,kerkoj makine, kerkoj makina, makina ne shitje, shes blej makina, servis makinash,makina ne shitje,autostop makina, makina ne shitje, kerkoj makine,kerkoj makina okazion,karrotrec, makina.

autostop.al

makina ne shitje, makina me qera, servise, pjese kembimi, tregtar makinash,kerkoj makina,tregu i makinave ,tregu makinave shqiperi,tregu makinave,autostop albania,porsche cayenne me qera, makina per shitje ne tirane,auto a1 albania, auto a1 tirane, shes makina, auto shitje hertz albania makina ne shitje shijak, shes blej, porsche albania, oferta makina per shitje shqiperi ,makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina ne shitje okazion, makina ne shitje ne gjermani, makina blej makina, makina ne shitje gjermani, makina gjermane ne shitje, ford albania, pjese kembimi te perdorura, pjese kembimi kadiu, pjese kembimi per makina benz

Më të lexuarat

To Top
Evolve Web Agency Evolve Web Agency