IPKO Superliga

Godet Prishtina, nënshkruan me dy futbollistë të njohur të Superligës

Pasi mori “dhuratë” nga Feronikeli, pjesëmarrjen në paraeliminatoret e Europa Leagues, skuadra e Prishtinës ka filluar punën për t’u përfaqësuar sa më denjësisht në këtë kompeticion.

Kështu pasi konfirmoi trajnerin Josa dhe futbollistët më të spikatur, skuadra kryeqytetase ka arritur të rikthejë në ekip mesfushorin Endrit Krasniqi dhe sulmuesin Ahmed Januzi.

Endrit Krasniqi

Të dy këta futbollistë kanë qenë pjesë e Prishtinës më herët, por Krasniqi iu bashkua Dritës dy sezone më parë, ndërsa Januzi u largua drejt Podujevës verën e kaluar, për të luajtur me Llapin.

Tani, si sulmuesi 30-vjeçar, ashtu edhe mesfushori 24-vjeçar, të dy nga më të spikaturit në Superligën e Kosovës, do të vihen në dispozicion të Josës, për të përgatitur paraeliminatoret e Ligës së Europës.

Autostop Albania, tregu i makinave me i madh per makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina me qera ,kerkoj makine, kerkoj makina, makina ne shitje, shes blej makina, servis makinash,makina ne shitje,autostop makina, makina ne shitje, kerkoj makine,kerkoj makina okazion,karrotrec, makina.

autostop.al

makina ne shitje, makina me qera, servise, pjese kembimi, tregtar makinash,kerkoj makina,tregu i makinave ,tregu makinave shqiperi,tregu makinave,autostop albania,porsche cayenne me qera, makina per shitje ne tirane,auto a1 albania, auto a1 tirane, shes makina, auto shitje hertz albania makina ne shitje shijak, shes blej, porsche albania, oferta makina per shitje shqiperi ,makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina ne shitje okazion, makina ne shitje ne gjermani, makina blej makina, makina ne shitje gjermani, makina gjermane ne shitje, ford albania, pjese kembimi te perdorura, pjese kembimi kadiu, pjese kembimi per makina benz

Më të lexuarat

To Top
Evolve Web Agency Evolve Web Agency