Kategoria Superiore

Godet Vllaznia, një tjetër futbollist i bashkohet në Ohër

Vllaznia vijon përgatitjet dimërore në qytetin e Ohrit, ndërsa krahas punës në fushë që po bën trajneri Mirsad Jonuz, edhe drejtuesit po përpiqen të kompletojnë organikën për të konkurruar denjësisht në gjysmën e dytë të sezonit.

Kështu pas mbrojtësit Mevlan Adili dhe sulmuesit nga Maqedonia e Veriut, Simeon Hristov, së fundi grupit i është bashkuar një tjetër futbollist që luan në repartin e avancuar.

Bëhet fjalë për 30-vjeçarin moldav Eugen Sidorenco, i cili u sugjerua te shkodranët nga trajneri i kombëtares së tij, turku Engin Firat dhe pritet të jetë një vlerë e shtuar për organikën e trajnerit Mirsad Jonuz.

Sidorenco luan si mesfushor i avancuar, ose sulmues krahu, teksa në karrierën e tij është aktivizuar kryesisht në ligën moldave, por edhe në kampionatin rus e atë izraelit. Kujtojmë që sulmi ishte reparti ku trajneri Jonuz kishte kërkuar veçanërisht përforcime, pasi skuadra shkodrane ka vuajtur jo pak në gjetjen e golave në gjysmën e parë të kampionatit.

Autostop Albania, tregu i makinave me i madh per makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina me qera ,kerkoj makine, kerkoj makina, makina ne shitje, shes blej makina, servis makinash,makina ne shitje,autostop makina, makina ne shitje, kerkoj makine,kerkoj makina okazion,karrotrec, makina.

autostop.al

makina ne shitje, makina me qera, servise, pjese kembimi, tregtar makinash,kerkoj makina,tregu i makinave ,tregu makinave shqiperi,tregu makinave,autostop albania,porsche cayenne me qera, makina per shitje ne tirane,auto a1 albania, auto a1 tirane, shes makina, auto shitje hertz albania makina ne shitje shijak, shes blej, porsche albania, oferta makina per shitje shqiperi ,makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina ne shitje okazion, makina ne shitje ne gjermani, makina blej makina, makina ne shitje gjermani, makina gjermane ne shitje, ford albania, pjese kembimi te perdorura, pjese kembimi kadiu, pjese kembimi per makina benz

Më të lexuarat

To Top
Evolve Web Agency Evolve Web Agency