Serie A

Godin i pakënaqur me aktivizimin e paktë, kërkon largimin nga Interi

Në verë la Atleticon e Madridit, ku shkëlqeu për vite me radhë, për të bërë të njëjtën gjë te Interi, por kur jemi duke iu drejtuar fundit të sezonit të tij të parë në Serinë A, Diego Godin nuk është përshtatur ende me skemat e Antonio Contes.

I mësuar të luajë gjithmonë në rreshtimin me 4 mbrojtës, uruguaiani nuk po ambientohet dot në atë me 3 që aplikon Conte dhe për këtë arsye ka përfunduar i katërti në hierarki, duke mbetur pas një 20-vjeçari si Alessandro Bastoni.

Pikërisht për këtë arsye mbrojtësi u ka kërkuar drejtuesve zikaltër dhe menaxherëve të tij, që t’i gjejnë një tjetër ekip për sezonin e ardhshëm, ku të ketë mundësi të luajë rregullisht, pasi në moshën 34-vjeçare nuk ka ndërmend të pranojë pankinën dhe të aktivizohet me pikatore.

Këtë sezon me Conten, Godin ka luajtur vetëm 16 ndeshje, ndërsa 8 të tjera i ka parë nga pankina, por duke qenë se kërkon të jetë protagonist edhe në Botërorin e 2022-shit, kërkon të luajë rregullisht për të qenë në formë.

Autostop Albania, tregu i makinave me i madh per makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina me qera ,kerkoj makine, kerkoj makina, makina ne shitje, shes blej makina, servis makinash,makina ne shitje,autostop makina, makina ne shitje, kerkoj makine,kerkoj makina okazion,karrotrec, makina.

autostop.al

makina ne shitje, makina me qera, servise, pjese kembimi, tregtar makinash,kerkoj makina,tregu i makinave ,tregu makinave shqiperi,tregu makinave,autostop albania,porsche cayenne me qera, makina per shitje ne tirane,auto a1 albania, auto a1 tirane, shes makina, auto shitje hertz albania makina ne shitje shijak, shes blej, porsche albania, oferta makina per shitje shqiperi ,makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina ne shitje okazion, makina ne shitje ne gjermani, makina blej makina, makina ne shitje gjermani, makina gjermane ne shitje, ford albania, pjese kembimi te perdorura, pjese kembimi kadiu, pjese kembimi per makina benz

Më të lexuarat

To Top
Evolve Web Agency Evolve Web Agency