Connect with us

Hi, what are you looking for?

Spanjë

Goditi frigoriferin e pijeve, Raphina dëmtohet në gju

Raphina është dëmtuar në gju në një mënyrë disi qesharake.

Lojtari i Barcelonës nuk ishte në top formë në ndeshjen ndaj Almeria-s, të cilën skuadra katalanase e humbi me rezultatin 1-0.

Lexo edhe: 

Sipas raportimeve nga mediet spanjolle, gjatë ndeshjes së Europa League ndaj Manchester United, ku Xavi e zëvendësoi brazilianin, ky i fundit u acaruar keq dhe në inat e sipër goditi një nga frigoriferët e pijeve.

Ky episod rezultoi me pasoja për Raphina-n që më pas pati probleme në gju dhe në sfidën e fundit nuk ishte në formën më të mirë të mundshme.

Lajme të tjera

La Liga

Eric Garcia u detyrua të largohej nga Barcelona këtë merkato teksa u transferua te Girona me anë të formulës së huazimit. Pasi debutoi me...

Legjionarët

30 mijë tifozë polakë në stadiumin ‘Wojska Polskiego’ të Varshavës, thërrasin në kor emrin e Ernest Muçit, i cili bëri një 70-minutësh për kornizë...

Kombëtare

Kushtojnë shtrenjtë flakadanët e hedhur në fushë në fillim të ndeshjes me Poloninë nga tifozët kuqezi, duke shkaktuar ndërprerjen e ndeshjes për disa minuta....

Conference League

Ernest Muçi bëhet padyshim protagonisti i mbrëmjes në Conference League, pasi ia doli të shënojë dy herë në ndeshjen e parë në grup mes...