Ligue 1

Goditi tifozin e Rennes, Neymar pezullohet tri ndeshje

Lojtari më i shtrenjtë në botë, Neymer Junior, u pezullua vetëm tri ndeshje për veprimin e shëmtuar ndaj tifozit të Rennes, në përfundim të finales së Kupës së Francës. Kjo do të thotë se sulmuesi brazilian nuk mund të jetë në dispozicion të trajnerit Thomas Tuchel për tri ndeshjet e fundit të kampionatit, ndaj Angers, Dijon dhe Reims.

Neymar mbyll kështu një sezon për t’u harruar me PSG, ku luajti rregullisht vetëm gjatë fazës së parë të kampionatit, pasi në shkurt pësoi një dëmtim të rëndë në kavilje, që e mbajti për disa muaj jashtë. Rikthimi në fushë rezultoi i pafat, pasi humbi edhe finalen në Kupës së Francës, pasi më parë ishte eliminuar nga Championsi dhe Kupa e Ligës.

 

Autostop Albania, tregu i makinave me i madh per makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina me qera ,kerkoj makine, kerkoj makina, makina ne shitje, shes blej makina, servis makinash,makina ne shitje,autostop makina, makina ne shitje, kerkoj makine,kerkoj makina okazion,karrotrec, makina.

autostop.al

makina ne shitje, makina me qera, servise, pjese kembimi, tregtar makinash,kerkoj makina,tregu i makinave ,tregu makinave shqiperi,tregu makinave,autostop albania,porsche cayenne me qera, makina per shitje ne tirane,auto a1 albania, auto a1 tirane, shes makina, auto shitje hertz albania makina ne shitje shijak, shes blej, porsche albania, oferta makina per shitje shqiperi ,makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina ne shitje okazion, makina ne shitje ne gjermani, makina blej makina, makina ne shitje gjermani, makina gjermane ne shitje, ford albania, pjese kembimi te perdorura, pjese kembimi kadiu, pjese kembimi per makina benz

Më të lexuarat

To Top
Evolve Web Agency Evolve Web Agency