Futboll

Goditi tifozin, Marseille përjashton Evra, rrezikon 7 muaj pezullim nga UEFA

E gjithë Franca është kundër Patrice Evra. I pafalshëm gjesti i mbrojtësit francez i cili përpara ndeshjes së Europa League mes Vitoria Guimaraes dhe Marseille goditi me shkelm një tifoz të skuadrës së tij i cili e kishte ofenduar. Gjesti i lojtarit është konsideruar i papërshtatshëm nga drejtuesit e klubit të OM, të cilët kanë përjashtuar nga skuadra Evra për një afat të pacaktuar. Ndërkohë edhe UEFA ka hapur një hetim për sjellje të dhunshme ndaj mbrojtësit 36-vjeçar. Në 10 nëntor do të mblidhet Komisioni i Disiplinës i cili do të vendosë se cfarë masash do të marrë ndaj Patrice Evra. Mediat aludojnë për një pezullim prej 7 muajsh për lojtarin dhe nëse kjo ndodh, në moshën 36-vjeçare karrierës së gjatë të Evra mund t’i ketë ardhur fundi.

Autostop Albania, tregu i makinave me i madh per makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina me qera ,kerkoj makine, kerkoj makina, makina ne shitje, shes blej makina, servis makinash,makina ne shitje,autostop makina, makina ne shitje, kerkoj makine,kerkoj makina okazion,karrotrec, makina.

autostop.al

makina ne shitje, makina me qera, servise, pjese kembimi, tregtar makinash,kerkoj makina,tregu i makinave ,tregu makinave shqiperi,tregu makinave,autostop albania,porsche cayenne me qera, makina per shitje ne tirane,auto a1 albania, auto a1 tirane, shes makina, auto shitje hertz albania makina ne shitje shijak, shes blej, porsche albania, oferta makina per shitje shqiperi ,makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina ne shitje okazion, makina ne shitje ne gjermani, makina blej makina, makina ne shitje gjermani, makina gjermane ne shitje, ford albania, pjese kembimi te perdorura, pjese kembimi kadiu, pjese kembimi per makina benz

Më të lexuarat

To Top
Evolve Web Agency Evolve Web Agency