IPKO Superliga

Goditje e dyfishtë e Llapit, firmosin Prençi dhe Bajrami

Dy zyrtarizime këtë të shtunë te Llapi në IPKO Superligën e Kosovës. Skuadra nga Podujeva siguroi shërbimet e mbrojtësit Elvis Prençi dhe të mesfushorit vendës Flamur Bajrami. Elvis Prençi, 25 vjeç, luan si qendërmbrojtës dhe më parë ka qenë pjesë e Kukësit, Partizanit, Tiranës, Teutës dhe Korabit në Kategorinë Superiore në Shqipëri. Ai ka luajtur edhe me Kombëtaren U-21 të Shqipërisë. Prençi do të jetë pjesë e llapjanëve të paktën deri në fund të sezonit.

Flamur Bajrami ka nënshkruar kontratë për dy vite e gjysmë, ndërsa më parë ka qenë pjesë e 2 Korrikut, Tiranës e Vëllaznimit.

 

 

Autostop Albania, tregu i makinave me i madh per makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina me qera ,kerkoj makine, kerkoj makina, makina ne shitje, shes blej makina, servis makinash,makina ne shitje,autostop makina, makina ne shitje, kerkoj makine,kerkoj makina okazion,karrotrec, makina.

autostop.al

makina ne shitje, makina me qera, servise, pjese kembimi, tregtar makinash,kerkoj makina,tregu i makinave ,tregu makinave shqiperi,tregu makinave,autostop albania,porsche cayenne me qera, makina per shitje ne tirane,auto a1 albania, auto a1 tirane, shes makina, auto shitje hertz albania makina ne shitje shijak, shes blej, porsche albania, oferta makina per shitje shqiperi ,makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina ne shitje okazion, makina ne shitje ne gjermani, makina blej makina, makina ne shitje gjermani, makina gjermane ne shitje, ford albania, pjese kembimi te perdorura, pjese kembimi kadiu, pjese kembimi per makina benz

Më të lexuarat

To Top
Evolve Web Agency Evolve Web Agency