Bundesliga

Goditje e madhe e Kolnit në merkato përforcohet me një…!

Goditje e madhe në merkato e Kolnit! Skuadra e rikthyer në Bundesligë në këtë sezon, ka bërë një investim serioz për të zhvilluar një kampionat pozitiv.Kolni ka zyrtarizuar akordin me një… dhi! Kjo kafshë merret nga kopshti zoologjik i qytetit dhe është simbol i klubit gjerman dhe Henes IX është prezantuar si afrime i fundit i ekipit.

Henes IX zëvendëson Henes XIII, që ishte pjesë e klubit që prej vitit 2008, detyrë që u detyrua ta braktisë për shkak të osteoporozës.Një kafshë e re do të shoqëroje ekipin tani e në vazhdim dhe të gjithë tifozët shpresojnë që Henes IX t’i sjellë sa më shumë fat Kolnit të tyre të dashur.

 

Autostop Albania, tregu i makinave me i madh per makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina me qera ,kerkoj makine, kerkoj makina, makina ne shitje, shes blej makina, servis makinash,makina ne shitje,autostop makina, makina ne shitje, kerkoj makine,kerkoj makina okazion,karrotrec, makina.

autostop.al

makina ne shitje, makina me qera, servise, pjese kembimi, tregtar makinash,kerkoj makina,tregu i makinave ,tregu makinave shqiperi,tregu makinave,autostop albania,porsche cayenne me qera, makina per shitje ne tirane,auto a1 albania, auto a1 tirane, shes makina, auto shitje hertz albania makina ne shitje shijak, shes blej, porsche albania, oferta makina per shitje shqiperi ,makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina ne shitje okazion, makina ne shitje ne gjermani, makina blej makina, makina ne shitje gjermani, makina gjermane ne shitje, ford albania, pjese kembimi te perdorura, pjese kembimi kadiu, pjese kembimi per makina benz

Më të lexuarat

To Top
Evolve Web Agency Evolve Web Agency