Merkato

Goditje me parametra zero, Milani arrin marrëveshjen me mesfushorin irlandez

Milani ka arritur akordin me mesfushorin irlandez Jeff Hendrick dhe shumë shpejt pritet të zyrtarizohet marrëveshja e transferimit të tij te kuqezinjtë.

Lajmi është dhënë sot nga mediat angleze, sipas të cilave 28-vjeçari ka refuzuar rinovimin me Burnleyn dhe ka vendosur t’u bashkohet milanezëve si lojtar i lirë, pasi kontrata i skadoi më 30 qershor.

Administratori i Milanit, Ivan Gazidis mëspohet se është takuar me Hendrick dhe agjentët e tij gjatë muajit shkurt, kur edhe kanë arritur marrëveshjen, ndërsa irlandezi pritet të firmosë për 4 sezone me kuqezinjtë.

Hendrick ka kaluar pjesën më të madhe të karrierës te Derby Counti, ndërsa 4 sezonet e fundit ka qenë pjesë e Burnleyt, ku ka luajtur për 122 ndeshje në kampionat dhe ka shënuar edhe 9 gola.

Autostop Albania, tregu i makinave me i madh per makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina me qera ,kerkoj makine, kerkoj makina, makina ne shitje, shes blej makina, servis makinash,makina ne shitje,autostop makina, makina ne shitje, kerkoj makine,kerkoj makina okazion,karrotrec, makina.

autostop.al

makina ne shitje, makina me qera, servise, pjese kembimi, tregtar makinash,kerkoj makina,tregu i makinave ,tregu makinave shqiperi,tregu makinave,autostop albania,porsche cayenne me qera, makina per shitje ne tirane,auto a1 albania, auto a1 tirane, shes makina, auto shitje hertz albania makina ne shitje shijak, shes blej, porsche albania, oferta makina per shitje shqiperi ,makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina ne shitje okazion, makina ne shitje ne gjermani, makina blej makina, makina ne shitje gjermani, makina gjermane ne shitje, ford albania, pjese kembimi te perdorura, pjese kembimi kadiu, pjese kembimi per makina benz

Më të lexuarat

To Top
Evolve Web Agency Evolve Web Agency