Premier League

Gola me pikatore, Burnley mposht edhe Southamptonin

Kanë përfunduar edhe 4 takimet e radhës, të vlefshme për javën e 11 të Premier League-s, të cilat kanë dhuruar vetëm 3 gola.

Kështu Burnley vijon të befasojë, teksa ka mposhtur me rezultatin minimal Southamptonin, në shtëpi. Po me të njëjtin rezultat fitoi edhe Brighton në transfertën ndaj Swansea-t.

Pas Manchester United-it, ishte radha e West Brom-it të provojë forcën në shtëpi të Hudersfield-it. Vendasit fituan 1-0, ndonëse luajtën për rreth 40 minuta me një futbollist më pak.

Në takimin tjetër mes Newcastle-t dhe Bournemouth-it, miqtë shënuan në minutat shtesë golin e fitores 0-1 dhe morën 3 pikët.

Më herët, takimi mes Stoke City-t dhe Leicesterit, përfundoi në barazim 2-2, ndërsa Premier League vijon të kryesohet nga Manchester City, me 28 pikë.

Autostop Albania, tregu i makinave me i madh per makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina me qera ,kerkoj makine, kerkoj makina, makina ne shitje, shes blej makina, servis makinash,makina ne shitje,autostop makina, makina ne shitje, kerkoj makine,kerkoj makina okazion,karrotrec, makina.

autostop.al

makina ne shitje, makina me qera, servise, pjese kembimi, tregtar makinash,kerkoj makina,tregu i makinave ,tregu makinave shqiperi,tregu makinave,autostop albania,porsche cayenne me qera, makina per shitje ne tirane,auto a1 albania, auto a1 tirane, shes makina, auto shitje hertz albania makina ne shitje shijak, shes blej, porsche albania, oferta makina per shitje shqiperi ,makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina ne shitje okazion, makina ne shitje ne gjermani, makina blej makina, makina ne shitje gjermani, makina gjermane ne shitje, ford albania, pjese kembimi te perdorura, pjese kembimi kadiu, pjese kembimi per makina benz

Më të lexuarat

To Top
Evolve Web Agency Evolve Web Agency