Gossip

Golfistja seksi befason fansat: Nuk vesh mbathje!

Njihet si sportistja më seksi në botë dhe e etiketojnë si Anna Kurnikovan e golfit. Referenca është për të mrekullueshëm Paige Spiranac, i cila ka treguar një detaj të “nxehtë” gjatë rrëfimit të saj në (podcasdt) “Playng A Round” (ka 2.6 milionë ndjekës).

“Normalisht, nuk mbaj veshur mbathje, por kjo ndodh sepse vesh pantallona të shkurtra. Nëse do të vishja edhe mbathjet, do të kisha shumë shtresa. Në përgjithësi, vesh pantallona të shkurtra të integruara për fundet e mia ose thjesht vesh pantallona të shkurtra, por jo mbathje”.

 

Autostop Albania, tregu i makinave me i madh per makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina me qera ,kerkoj makine, kerkoj makina, makina ne shitje, shes blej makina, servis makinash,makina ne shitje,autostop makina, makina ne shitje, kerkoj makine,kerkoj makina okazion,karrotrec, makina.

autostop.al

makina ne shitje, makina me qera, servise, pjese kembimi, tregtar makinash,kerkoj makina,tregu i makinave ,tregu makinave shqiperi,tregu makinave,autostop albania,porsche cayenne me qera, makina per shitje ne tirane,auto a1 albania, auto a1 tirane, shes makina, auto shitje hertz albania makina ne shitje shijak, shes blej, porsche albania, oferta makina per shitje shqiperi ,makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina ne shitje okazion, makina ne shitje ne gjermani, makina blej makina, makina ne shitje gjermani, makina gjermane ne shitje, ford albania, pjese kembimi te perdorura, pjese kembimi kadiu, pjese kembimi per makina benz

Më të lexuarat

To Top
Evolve Web Agency Evolve Web Agency