Ligue 1

Goli i pabesueshëm nga Franca, do ta kishin zili Roberto Carlos e Juninho (pamjet)

Në ndeshjen mes Nantes dhe Lorinet, e vlefshme për javën e 30-të të Ligue 1, u realizua një gol i pabesueshëm, që, pa dyshim, do të garojë për çmimin “Ferenc Pukas” (goli i vitit). Ishte minuta e 87-të dhe Nantes kryesonte 1-0, kur Lorient fiton një goditje të lirë jo shumë larg mesit të fushës. E ekzekuton Lauriente dhe topi merr një trajektore të çuditshme e përfundon në rrjetë, duke kapur në befasi portierin Lafont.

Nga efektet që merr topi, duke një miksim i stilit të të famshmit Juninho me atë të Dimtri Payet. Gola të tillë janë të rrallë e mbesin në memorien e të pasionuarve të futbollit.

 

Autostop Albania, tregu i makinave me i madh per makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina me qera ,kerkoj makine, kerkoj makina, makina ne shitje, shes blej makina, servis makinash,makina ne shitje,autostop makina, makina ne shitje, kerkoj makine,kerkoj makina okazion,karrotrec, makina.

autostop.al

makina ne shitje, makina me qera, servise, pjese kembimi, tregtar makinash,kerkoj makina,tregu i makinave ,tregu makinave shqiperi,tregu makinave,autostop albania,porsche cayenne me qera, makina per shitje ne tirane,auto a1 albania, auto a1 tirane, shes makina, auto shitje hertz albania makina ne shitje shijak, shes blej, porsche albania, oferta makina per shitje shqiperi ,makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina ne shitje okazion, makina ne shitje ne gjermani, makina blej makina, makina ne shitje gjermani, makina gjermane ne shitje, ford albania, pjese kembimi te perdorura, pjese kembimi kadiu, pjese kembimi per makina benz

Më të lexuarat

To Top
Evolve Web Agency Evolve Web Agency