Ligue 1

Golovin rinovon zyrtarisht me Monacon

Aleksandr Golovin ka rinovuar kontratën e tij me Monacon. Lajmin e ka publikuar vetë klubi nga Principata me një postim në faqen zyrtare. Golovin i ardhur te Monaco nga CSKA e Moskës për 30 milionë euro më 27 korrik të 2018-ës, mesfushori i kombëtares ruse ka pranuar të firmosë kontratën e re me Monacon deri në verën e vitit 2024. Në këtë sezon të Ligue 1 23-vjeçari numëron 25 ndeshje të luajtura dhe 3 gola të realizuar me skuadrën e drejtuar nga Robert Moreno.

Autostop Albania, tregu i makinave me i madh per makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina me qera ,kerkoj makine, kerkoj makina, makina ne shitje, shes blej makina, servis makinash,makina ne shitje,autostop makina, makina ne shitje, kerkoj makine,kerkoj makina okazion,karrotrec, makina.

autostop.al

makina ne shitje, makina me qera, servise, pjese kembimi, tregtar makinash,kerkoj makina,tregu i makinave ,tregu makinave shqiperi,tregu makinave,autostop albania,porsche cayenne me qera, makina per shitje ne tirane,auto a1 albania, auto a1 tirane, shes makina, auto shitje hertz albania makina ne shitje shijak, shes blej, porsche albania, oferta makina per shitje shqiperi ,makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina ne shitje okazion, makina ne shitje ne gjermani, makina blej makina, makina ne shitje gjermani, makina gjermane ne shitje, ford albania, pjese kembimi te perdorura, pjese kembimi kadiu, pjese kembimi per makina benz

Më të lexuarat

To Top
Evolve Web Agency Evolve Web Agency