Serie A

Goretzka drejt Juventusit, mposhtet konkurenca e Barçës dhe Bayernit

Drejtori sportiv i Juventusit, Beppe Marotta dëshiron ta mbyllë sa më parë transferimin në Torino të mesfushorit të Schalke 04, Leon Goretzka. Drejtuesi i “Zonjës së Vjetër” nuk dëshiron të ketë surpriza të pakëndshme dhe ka nisur menjëherë tratativat me klubin gjerman për kartonin e futbollistit. Gjithsesi për të arritur te 22-vjeçari Juventusi më parë duhet të mposhtë konkurrencën e fortë të skuadrave si Barcelona dhe Bayern Munich që janë vënë në ndjekje të lojtarit.

Autostop Albania, tregu i makinave me i madh per makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina me qera ,kerkoj makine, kerkoj makina, makina ne shitje, shes blej makina, servis makinash,makina ne shitje,autostop makina, makina ne shitje, kerkoj makine,kerkoj makina okazion,karrotrec, makina.

autostop.al

makina ne shitje, makina me qera, servise, pjese kembimi, tregtar makinash,kerkoj makina,tregu i makinave ,tregu makinave shqiperi,tregu makinave,autostop albania,porsche cayenne me qera, makina per shitje ne tirane,auto a1 albania, auto a1 tirane, shes makina, auto shitje hertz albania makina ne shitje shijak, shes blej, porsche albania, oferta makina per shitje shqiperi ,makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina ne shitje okazion, makina ne shitje ne gjermani, makina blej makina, makina ne shitje gjermani, makina gjermane ne shitje, ford albania, pjese kembimi te perdorura, pjese kembimi kadiu, pjese kembimi per makina benz

Më të lexuarat

To Top
Evolve Web Agency Evolve Web Agency