Euro 2020

Gosens: I lumtur dhe krenar, nuk ia kërkova fanellën Ronaldos

Robin Gosens, anësori i Atalantës, ishte protagonisti i madh në fitoren e Gjermanisë 4-2 ndaj Portugalisë në Euro 2020. Në përfundim të takimit, futbollisti gjerman, autor i një asistimi dhe një goli, nuk e fshehu lumturinë për golin e tij të parë në një turne madhor, siç është Europiani.

“Ishtë një mbrëmje e paharrueshme për mua, në çdo kuptim. Fituam kundër një ekipi vërtet të fortë, dhamë gjithçka në fushë. Kam shënuar golin tim të parë dhe asistimin e parë në këtë turne, jam i lumtur dhe krenar.”

I ngacmuar nga gazetarët nëse ia kishte kërkuar fanellën Ronaldos, Gosens u përgjigj:

“Jo, dua ta shijoj këtë fitore dhe këtë mbrëmje. Nuk ia kërkova. Ne e dinim se duhej të fitonim, nëse do të kishim humbur do të bëhej shumë e vështirë.”

Autostop Albania, tregu i makinave me i madh per makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina me qera ,kerkoj makine, kerkoj makina, makina ne shitje, shes blej makina, servis makinash,makina ne shitje,autostop makina, makina ne shitje, kerkoj makine,kerkoj makina okazion,karrotrec, makina.

autostop.al

makina ne shitje, makina me qera, servise, pjese kembimi, tregtar makinash,kerkoj makina,tregu i makinave ,tregu makinave shqiperi,tregu makinave,autostop albania,porsche cayenne me qera, makina per shitje ne tirane,auto a1 albania, auto a1 tirane, shes makina, auto shitje hertz albania makina ne shitje shijak, shes blej, porsche albania, oferta makina per shitje shqiperi ,makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina ne shitje okazion, makina ne shitje ne gjermani, makina blej makina, makina ne shitje gjermani, makina gjermane ne shitje, ford albania, pjese kembimi te perdorura, pjese kembimi kadiu, pjese kembimi per makina benz

Më të lexuarat

To Top
Evolve Web Agency Evolve Web Agency