Futboll

Gotze pëlqen Serie A, Milani opsioni më konkret për vazhdimin e karrierës!

Është Milani hipoteza më e mundshme për transferimin me parametër zero të Mario Gotzes në verë. Heroi i Gjermanisë në Brazil 2014 ka vendosur të mos rinovojë me Borussian e Dortmundit dhe Serie A e tërheq shumë. Sipas Corriere Dello Sport, bashkëshortja e Gotzes vjen shpesh në Milano për punë dhe kryeqëndra e Lombardisë mund të jetë e ardhmja e 27-vjeçarit në karrierën e tij futbollistike. Milani do ta bëjë një tentativë për ta marrë Gotzen me 0 euro, edhe pse problemi i madh qëndron te paga që mund t’i ofrojnë kuqezinjtë, lojtarit gjerman.

Autostop Albania, tregu i makinave me i madh per makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina me qera ,kerkoj makine, kerkoj makina, makina ne shitje, shes blej makina, servis makinash,makina ne shitje,autostop makina, makina ne shitje, kerkoj makine,kerkoj makina okazion,karrotrec, makina.

autostop.al

makina ne shitje, makina me qera, servise, pjese kembimi, tregtar makinash,kerkoj makina,tregu i makinave ,tregu makinave shqiperi,tregu makinave,autostop albania,porsche cayenne me qera, makina per shitje ne tirane,auto a1 albania, auto a1 tirane, shes makina, auto shitje hertz albania makina ne shitje shijak, shes blej, porsche albania, oferta makina per shitje shqiperi ,makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina ne shitje okazion, makina ne shitje ne gjermani, makina blej makina, makina ne shitje gjermani, makina gjermane ne shitje, ford albania, pjese kembimi te perdorura, pjese kembimi kadiu, pjese kembimi per makina benz

Më të lexuarat

To Top
Evolve Web Agency Evolve Web Agency