Serie A

Grabitet vila e Milinkoviç-Savic gjatë ndeshjes Lazio-Juve

Ndërkohë që mesfushori serb Sergei Milinkoviç-Saviç shkëlqente në fushë në ndeshjen ndaj Juventusit në “Olimpico”, hajdutët kishin përfituar nga rasti për të hyrë në vilën e tij dhe për të vjedhur sende me vlerë.

Policia e Formello-s raportoi se ka marrë në shqyrtim kamerat e sigurisë dhe ka vënë re që kanë qenë tre grabitës që kanë zhvilluar aksionin dhe më pas janë larguar me një makinë që erdhi t’i marrë aty pranë.

Paraprakisht bëhet fjalë për një dëm me vlerë rreth 100 mijë euro, shumë pak prej të cilave janë para kesh, pasi pjesa tjetër janë sende me vlerë si ora dore dhe varëse floriri, unaza, etj.

Milinkoviç shënoi një gol mjaft të bukur përballë bardhezinjve, duke kaluar Lazion në avantazh, ndërsa e shtuna në mbrëmje do të mbetet e paharrueshme për të në të gjitha drejtimet.

Autostop Albania, tregu i makinave me i madh per makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina me qera ,kerkoj makine, kerkoj makina, makina ne shitje, shes blej makina, servis makinash,makina ne shitje,autostop makina, makina ne shitje, kerkoj makine,kerkoj makina okazion,karrotrec, makina.

autostop.al

makina ne shitje, makina me qera, servise, pjese kembimi, tregtar makinash,kerkoj makina,tregu i makinave ,tregu makinave shqiperi,tregu makinave,autostop albania,porsche cayenne me qera, makina per shitje ne tirane,auto a1 albania, auto a1 tirane, shes makina, auto shitje hertz albania makina ne shitje shijak, shes blej, porsche albania, oferta makina per shitje shqiperi ,makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina ne shitje okazion, makina ne shitje ne gjermani, makina blej makina, makina ne shitje gjermani, makina gjermane ne shitje, ford albania, pjese kembimi te perdorura, pjese kembimi kadiu, pjese kembimi per makina benz

Më të lexuarat

To Top
Evolve Web Agency Evolve Web Agency