Connect with us

Hi, what are you looking for?

Angli

Grabitja e shtëpisë së Sterling, arrestohen dy persona

Dy burra janë arrestuar pasi akuzohen se kanë grabitur shtëpinë e yllit anglez Raheem Sterling.

Policia e Surrey bëri me dije për mediet vendase se po hetonte një vjedhje të dyfishtë në Oxshott, ku jeton Sterling.

Në një deklaratë, policia tha se dy burra u arrestuan pasi dyshohen për vjedhjet e ndodhura më 6 dhjetor në zonën e Oxshott.

Ndërkohë lojtari i Anglisë vijon të qëndrojë në shtëpinë e tij, duke mos u rikthyer ende në Katar, pasi ka frikë për sigurinë e familjes së tij.

Lajme të tjera

Kategoria Superiore

Big Brother Mania edhe në mbrëmjen gala “Më të mirët 2022”, që organizohet nga FSHF dhe Digitalb, dhe që po transmetohet në SportNews, teksa...

Segunda Division

Myrto Uzuni rikthehet vrullshëm. Pas dy ndeshjes mungesë për shkak dëmtimi, sulmuesi i Kombëtares Shqiptare është rikthyer titullar në sfidën Granada-Andorra dhe ka shënuar...

Eliminatore

Pasi mbylli aventurën me Portugalinë, tashmë trajneri Fernando Santos është prezantuar te Polonia. Tekniku portugez do ë provojë të polakët në Europianin e vitit...

Futboll

El Mundo Deportivo ka zbuluar një prapaskenë interesante që ka lidhje me Cristiano Ronaldon dhe Leo Messin. Sulmuesi portugez ishte ende pjesë e Real...