La Liga

Granada i tregon vendin Bilbaos, Teuta duhet “të shtrëngojë rripat”

Një mesazh nga Spanja për Teutën e Durrësit. “Granada”, kundërshtarja e “Djemve të Detit” në raundit e dytë kualifikues të Europa League, e nisi bujshëm La Ligan, duke fituar bindshëm 2-0 ndaj Athletic Bilbaos në “Los Cármenes”.

Ekipi andaluz, pas një pjesë të parë përgjithësisht të ekuilibruar, shpërtheu në fillim e së dytës me dy gola të shënuar nga Yangel Herrera dhe Luis Milla brenda pak minutave lojë (49’ dhe 53’).

Kaq u mjaftoi vendasve për të administruar lojë dhe nisur me këmbën e mbarë kampionatin, teksa vetëm pas disa ditësh do të udhëtojnë drejt Durrësit për t’u përballur me Teutën, që kuptohet do ta ketë shumë të vështirë ta përballojë një ekip kaq cilësor.

 

 

Autostop Albania, tregu i makinave me i madh per makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina me qera ,kerkoj makine, kerkoj makina, makina ne shitje, shes blej makina, servis makinash,makina ne shitje,autostop makina, makina ne shitje, kerkoj makine,kerkoj makina okazion,karrotrec, makina.

autostop.al

makina ne shitje, makina me qera, servise, pjese kembimi, tregtar makinash,kerkoj makina,tregu i makinave ,tregu makinave shqiperi,tregu makinave,autostop albania,porsche cayenne me qera, makina per shitje ne tirane,auto a1 albania, auto a1 tirane, shes makina, auto shitje hertz albania makina ne shitje shijak, shes blej, porsche albania, oferta makina per shitje shqiperi ,makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina ne shitje okazion, makina ne shitje ne gjermani, makina blej makina, makina ne shitje gjermani, makina gjermane ne shitje, ford albania, pjese kembimi te perdorura, pjese kembimi kadiu, pjese kembimi per makina benz

Më të lexuarat

To Top
Evolve Web Agency Evolve Web Agency