Gossip

Gregoraci kritikon lidhjen e ish burrit me një vajzë 49 vite më të re (Foto)

Elisabetta Gregoraci ndodhet në Kaliforni me pushime, por ka reaguar nëpërmjet rrjeteve sociale, në lidhje me zërat për një romancë të re të ish burrit të saj, Flavio Briattore.

Pas artikullit të revistës rozë “Chi”, që zbulonte raportin mes Briatores dhe Benedetta Bosit, 49 vite më e vogël se ai, Gregoraci ka kritikuar ashpër ish burrin, me komente në rrjetet sociale.

“Nuk është problem të kesh një lidhje tjetër, por mosha. Kjo është destabilizuese”, komentonte një nga ndjekësit e Gregoracit, ndërsa kjo e fundit i përgjigjej: Më shumë se destabilizuese është drithëruese.

Autostop Albania, tregu i makinave me i madh per makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina me qera ,kerkoj makine, kerkoj makina, makina ne shitje, shes blej makina, servis makinash,makina ne shitje,autostop makina, makina ne shitje, kerkoj makine,kerkoj makina okazion,karrotrec, makina.

autostop.al

makina ne shitje, makina me qera, servise, pjese kembimi, tregtar makinash,kerkoj makina,tregu i makinave ,tregu makinave shqiperi,tregu makinave,autostop albania,porsche cayenne me qera, makina per shitje ne tirane,auto a1 albania, auto a1 tirane, shes makina, auto shitje hertz albania makina ne shitje shijak, shes blej, porsche albania, oferta makina per shitje shqiperi ,makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina ne shitje okazion, makina ne shitje ne gjermani, makina blej makina, makina ne shitje gjermani, makina gjermane ne shitje, ford albania, pjese kembimi te perdorura, pjese kembimi kadiu, pjese kembimi per makina benz

Më të lexuarat

To Top
Evolve Web Agency Evolve Web Agency