Kombëtare

Grezda mbyll sezonin, humbet miqësoret me Kosovën e Ukrainën

Telashet nuk kanë të sosur për Eros Grezdën nga infermieria. Sulmuesi i kombëtares shqiptare i ka dhënë lamtumirën këtij sezoni duke konfirmuar dhe nëpërmjet një statusi në rrjetet sociale dëmtimin në kavilje që e bën të humbasë javët e fundit të kampionatit me Osijekun, ndërsa për Supersport ka bërë të ditur se nuk do të jetë as për grumbullimin e Panuccit në këtë fund maji. Problemi për Grezdën mbetet i njëjtë, dëmtim në ligamentet e kavijes me futbollistin që u detyrua të braktisë ndeshjen miqësore të kësaj të hëne me Hajdukun e Splitit në minutën e 65-të. Në një intervistë të pak ditëve më parë për Supersport, Grezda kishte bërë të ditur se dëmtimi i ishte shfaqur në ndeshjen miqësore me Norvegjinë të luajtur në “Elbasan Arena” por pas 40 ditëve jashtë fushave ishte i gatshëm për t’u rikthyer dalëngadalë na formën e tij më të mirë dhe për të qenë i gatshëm për kombëtaren, por dëmtimi mesa duket e ka shqetësuar sërish 23-vjeçarin nga Gjakova, që do të detyroohet të qëndrojë dhe dy javë të tjera jashtë fushave të lojës duke humbur kështu dhe grumbullimin kuqezi. Një lajm jo i mirë ky për trajnerin Panucci që shpresonte të kishte shërbimet e tij për miqësoret me Kosovën dhe Ukrainën.

 

Autostop Albania, tregu i makinave me i madh per makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina me qera ,kerkoj makine, kerkoj makina, makina ne shitje, shes blej makina, servis makinash,makina ne shitje,autostop makina, makina ne shitje, kerkoj makine,kerkoj makina okazion,karrotrec, makina.

autostop.al

makina ne shitje, makina me qera, servise, pjese kembimi, tregtar makinash,kerkoj makina,tregu i makinave ,tregu makinave shqiperi,tregu makinave,autostop albania,porsche cayenne me qera, makina per shitje ne tirane,auto a1 albania, auto a1 tirane, shes makina, auto shitje hertz albania makina ne shitje shijak, shes blej, porsche albania, oferta makina per shitje shqiperi ,makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina ne shitje okazion, makina ne shitje ne gjermani, makina blej makina, makina ne shitje gjermani, makina gjermane ne shitje, ford albania, pjese kembimi te perdorura, pjese kembimi kadiu, pjese kembimi per makina benz

To Top