Merkato

Griezmann: Brenda pak ditësh zbuloj të ardhmen time

Sulmuesi i Atleticos ka pranuar të shprehet për mediat franceze përpara Botërorit, ku përveçse iu përgjigj pyetjeve lidhur me kompeticionin më të rëndësishëm të vitit, që do të startojë pas pak ditësh, u ndal të fliste dhe për të ardhmen e tij të shumëpërfolur.

‘’E ardhmja ime do të vendoset përpara ndeshjes Francë-Australi. Kjo është dëshira ime’’.

Griezmann, përpara se t’i bashkohej Francës u shpreh qartë se dëshiron të vazhdojë me fanellën e Atleticos edhe për disa sezone të tjera, këtë dëshirë të sulmuesit e dinë mjaft mirë dhe drejtuesit e “Los Colchoneros”. Mediat theksojnë se momentalisht ka më shumë mundësi që Griemzann të qëndrojë te “Los Colchoneros” sesa të transferohet te Barcelona. Klauzola e sulmuesit pas datës 1 qershor ka kaluar nga 200 milionë euro në 100 milionë, kjo si një kërkesë e lojtarit në kontratën e firmosur muaj më parë me Atleticon. Katalanët janë të shqetësuar dhe dyshojnë se Griezmann i ka përdorur vetëm si kërcënim ndaj Atleticos për të arritur një kontratë më të mirë ekonomikisht.

Autostop Albania, tregu i makinave me i madh per makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina me qera ,kerkoj makine, kerkoj makina, makina ne shitje, shes blej makina, servis makinash,makina ne shitje,autostop makina, makina ne shitje, kerkoj makine,kerkoj makina okazion,karrotrec, makina.

autostop.al

makina ne shitje, makina me qera, servise, pjese kembimi, tregtar makinash,kerkoj makina,tregu i makinave ,tregu makinave shqiperi,tregu makinave,autostop albania,porsche cayenne me qera, makina per shitje ne tirane,auto a1 albania, auto a1 tirane, shes makina, auto shitje hertz albania makina ne shitje shijak, shes blej, porsche albania, oferta makina per shitje shqiperi ,makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina ne shitje okazion, makina ne shitje ne gjermani, makina blej makina, makina ne shitje gjermani, makina gjermane ne shitje, ford albania, pjese kembimi te perdorura, pjese kembimi kadiu, pjese kembimi per makina benz

To Top