La Liga

Griezmann i shpall “luftë” Atleticos, nuk paraqitet në grumbullim!

Ashtu siç edhe pritej Antoine Griezmann nuk u paraqit në grumbullimin e Atleticos së Madridit për startin e përgatitjeve për sezonin e ri. Edhe pse ishte i grumbulluar tashmë sulmuesi francez ka prishur çdo raport me klubin dhe po pret me padurim kalimin te Barcelona. Lojtari rrezikon të marrë një gjobë të majme për këtë veprim të tijin, megjithatë kjo nuk i intereson shumë Griezmann-it i cili është në pritje që Barcelona të paguajë klauzolën e largimit të tij nga Atletico që kap shifrën e 120 milionë eurove, edhe pse problemet nuk mungojnë edhe në aspekt.

Autostop Albania, tregu i makinave me i madh per makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina me qera ,kerkoj makine, kerkoj makina, makina ne shitje, shes blej makina, servis makinash,makina ne shitje,autostop makina, makina ne shitje, kerkoj makine,kerkoj makina okazion,karrotrec, makina.

autostop.al

makina ne shitje, makina me qera, servise, pjese kembimi, tregtar makinash,kerkoj makina,tregu i makinave ,tregu makinave shqiperi,tregu makinave,autostop albania,porsche cayenne me qera, makina per shitje ne tirane,auto a1 albania, auto a1 tirane, shes makina, auto shitje hertz albania makina ne shitje shijak, shes blej, porsche albania, oferta makina per shitje shqiperi ,makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina ne shitje okazion, makina ne shitje ne gjermani, makina blej makina, makina ne shitje gjermani, makina gjermane ne shitje, ford albania, pjese kembimi te perdorura, pjese kembimi kadiu, pjese kembimi per makina benz

Më të lexuarat

To Top
Evolve Web Agency Evolve Web Agency